Aktualności

Kolejny sponsor z większym kontraktem. G-Soft z nową umową
29.09.2018

Świadcząca usługi informatyczne firma G-Soft zalicza się do grona naszych sprawdzonych i zaufanych sponsorów. Nowa umowa została właśnie podpisana, ale bardzo ważna jest jedna wiadomość: Szczepan Glapiak, właściciel firmy G-Soft zwiększa swoje wsparcie dla BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. To znakomita informacja, która cieszy nas niesamowicie. Nie pozostaje nic innego, jak podziękować za zaufanie i wsparcie. Razem gramy w sezonie 2018/2019.

http://www.g-soft.biz/

Poznaj firmę G-Soft:

Naszą firmę tworzy grupa osób, pasjonatów IT i nowych technologii. Gwarantujemy kompleksową obsługę informatyczną firmy. Zapewniamy opieką i obejmujemy wsparciem serwisem Twoją sprzętową infrastrukturę IT oraz systemy. Jesteśmy grupą specjalistów z szerokim doświadczeniem zdobywanym w bardzo zróżnicowanym środowisku.

Od początku firmy w 2008 roku, braliśmy udział w niezliczonej liczbie projektów informatycznych. Obsługujemy wiele czołowych firm z sektorów: bankowego, ubezpieczeniowego, paliwowego, publicznego oraz firmy małe i średnie na terenie całego kraju.

Posiadamy rozbudowaną sieć serwisową, jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie z zachowaniem reżimu 4h SLA, uwzględniając usunięcie awarii w siedzibie klienta.

http://www.g-soft.biz/

G-Soft Szczepan Glapiak

Dział serwisu:

serwis@g-soft.biz

tel. +48 503 157 504

Oferty, zapytania ofertowe:

sglapiak@g-soft.biz

tel. +48 509 840 839