Do najbliższego spotkania

z Arką Gdynia
pozostało

Trzymamy

kciuki za naszą drużynę
#JesteśmyzeStali

Aktualności

Abilet.pl partnerem BM Slam Stal. Karnety na raty w sprzedaży!
04.10.2018

Mamy dla Was ważną informację. W tym sezonie sprzedaż i dystrybucja biletów oraz karnetów na mecze BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski w sezonie 2018/2019 obsługiwana będzie przez system abilet.pl. To efekt zawartej właśnie umowy o współpracy. Już dzisiaj kibice naszej drużyny będą mieli możliwość zakupu karnetów na raty na wszystkie mecze rundy zasadniczej. Pojawi się też wiele atrakcyjnych możliwości dla kibiców. Będą choćby bilety kolekcjonerskie oraz specjalna aplikacja. Wszystko będziemy systematycznie wdrażać

O godzinie 18 rozpocznie się więc sprzedaż wejściówek na inauguracyjny mecz z Rosą Radom, który rozegrany zostanie już w najbliższą sobotę, 6 października. Jednocześnie poprzez system abilet.pl będzie mogli nabyć karnety na najbliższy sezon. Nawiązanie współpracy z abilet.pl powoduje, że odpowiadając na zapytania wielu kibiców, pojawia się teraz możliwość zakupu karnetu na mecze rundy zasadniczej w systemie ratalnym.

W nowym sezonie ceny biletów pozostają bez zmian. Bilet normalny kosztuje 40 złotych. Bilet ulgowy, który przysługuje uczniom szkół podstawowych to koszt 25 złotych. Jednocześnie dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

Sprzedaż internetowa biletów na poszczególne mecze trwać będzie bez żadnej przerwy, aż do rozpoczęcia danego spotkania. Nasz klub w nowym sezonie nie będzie prowadził sprzedaży bezpośredniej w siedzibie klubu. W Ostrowie Wielkopolskim bilety będzie można nabywać w punkcie stacjonarnym, który znajduje się w Biurze Podróży Malarczyk. Biuro mieści się na Placu 23 stycznia 11. Ponadto, wejściówki będą dostępne w autoryzowanych punktach sprzedaży systemu abilet.pl w całej Polsce. Lista autoryzowanych punktów w linku poniżej:

https://abilet.pl/punkty-sprzedazy

Ponadto, przy okazji każdego meczu w roli gospodarza, zgodnie z regulaminem Polskiej Ligi Koszykówki, kibicom drużyny gości przysługuje maksymalnie 50 biletów. Informacja o przyjeździe zorganizowanej grupy kibiców będzie dostępna dla naszego klubu 24 godziny przed danym spotkaniem. Po otrzymaniu takiej wiadomości będziemy informować o tym, czy pojawi się dodatkowa pula biletów do sprzedaży.

Czym jest system abilet.pl?

System abilet.pl umożliwia stały dostęp do informacji na temat wydarzeń kulturalnych i sportowych w Twoim mieście i Polsce. Jednocześnie daje Ci możliwość wygodnego i szybkiego zakupu biletu na te imprezy. Możesz dokonać tego w jednym z wielu pracujących w naszej sieci punktów sprzedaży, na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu, płacąc kartą lub przelewem. Bilety zakupione online dostarczamy w wybrany przez Ciebie sposób.

Zakupy w naszym serwisie ułatwi założenie konta. Dzięki temu za każdym razem rozpoznamy Cię i wyświetlimy preferowaną przez Ciebie wersję serwisu, a przy zakupie unikniesz ponownego wprowadzania wszelkich danych. Ponadto, jeśli wyrazisz ochotę i zapiszesz się do naszego newslettera, będziemy informować Cię o nowych koncertach lub zmianach w tych wcześniej anonsowanych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 17.00 po nr telefonu 68 32 44 77 4 lub siedem dni w tygodniu pod adresem: pomoc@abilet.pl.

Wszystkie niezbędne informacje oraz zakup biletów dokonać tutaj:

http://bmslamstal.abilet.pl/

 

Autor: Redaktor BM SLAM STAL