Aktualności

Kolejny sponsor zwiększa swoje wsparcie. Joga Studio Mandiram z umową!
04.10.2018

Już w sobotę rozpoczynamy nowy sezon na parkietach Energa Basket Liga. Dzisiaj mamy dla Was kolejne świetne wieści. Nasz dotychczasowy sponsor, Joga Studio Mandiram zostaje z nami także na kolejne rozgrywki. Nowa umowa sponsora została podpisana. Bardzo ważna informacja Monika Gmurowska, właściciel Joga Studio Mandiram postanowiła zwiększyć swoje finansowe zaangażowanie w nasz klub! 

https://www.facebook.com/JogaMandiramOstrowWlkp/

Joga Studio Mandiram w prężny sposób działa w Ostrowie Wielkopolskim już od kilku lat. Studio mieści się przy ulicy Raszkowskiej 29. W bogatej ofercie jest kilka typów jogi, jak: Hatha Joga, Vini Joga, Vinyasa Joga, Baby Joga i Joga dla kobiet w ciąży. Zachęcamy więc do korzystania z usług i możliwości, które daje Joga Studio Mandiram.

Czym jest Joga?
Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju kultywowaną przez człowieka. Słowo joga ma wiele znaczeń. Z trzech najważniejszych – pierwszym jest ujarzmienie, rozumiane jako opanowanie własnego ciała i umysłu. Polega ono na uświadomieniu sobie pragnień i popędów będących częścią naszej egzystencji oraz opanowaniu ich w taki sposób, aby nie stanowiły przeszkody w rozwoju osobistym, a nawet przyczyniały się do jego pogłębienia.

Drugie znaczenie to droga. Joga jest zatem podjęciem pewnych działań, nałożeniem samodyscypliny w podążaniu do celu. Joga oferuje nam system codziennej praktyki dający bardzo szybko wymierne efekty. Metoda ta obejmuje sposoby pracy ze wszystkimi aspektami naszej egzystencji: z ciałem, psychiką i duchem. Jednak, aby je utrwalić konieczna jest stałość i systematyczność w praktyce. Owo ujarzmienie nie jest bowiem jednorazowym aktem, ale ciągłym procesem, czyli kroczeniem określoną drogą.

Trzecie ze znaczeń to zjednoczenie. Od zarania dziejów myśli i działania człowieka kierowały się ku osiągnięciu doskonałości, wewnętrznej spójności, poznaniu swej prawdziwej Natury, jedności z Najwyższym, połączenia z Bogiem. Joga oznacza tą właśnie jedność. Jest ona bardzo praktycznym systemem osobistego rozwoju, który poprzez pracę z ciałem prowadzi do poprawy jakości życia i utrzymania ciała w zdrowiu. Świadome wykonanie pozycji jogi pozwala poznać zarówno swoje ograniczenia, jak i mocne strony. Praktyka jogi prowadzi do pogłębienia zdolności koncentracji i wyciszenia rozbieganego umysłu. Dzięki temu możemy żyć wewnętrznie zintegrowani pozostając jednocześnie w harmonii z otoczeniem. Oczyszczenie ciała i umysłu oraz wewnętrzna integracja otwierają na doświadczanie ducha. Joga to droga zjednoczenia ciała, umysłu i ducha.

https://www.facebook.com/JogaMandiramOstrowWlkp/

Mandiram Jogastudio 

ul. Raszkowska 29
63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon733 900 667

Adres email: joga@mandiram.pl