Aktualności

Projekt Pudełko zadba o dietę naszych zawodników!
11.10.2018

W zdrowym ciele, zdrowy duch i świetna forma w rywalizacji w rozgrywkach Energa Basket Liga. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z cateringiem dietetycznym. Do grona naszych sponsorów dołączył Projekt Pudełko! Witamy w BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. To właśnie Projekt Pudełko zadba o odpowiednią dietę naszych zawodników oraz sztabu trenerskiego w trakcie meczów wyjazdowych, ale i nie tylko! 

Dlaczego my?

Na czele Projektu Pudełko stoi Ania, blogerka kulinarna z dużym stażem, ekspertka w dziedzinie zdrowego żywienia, wielokrotnie nagradzana za swój nieprzeciętny talent, laureatka wielu smakowitych konkursów. Wspiera ją świetnie przeszkolona ekipa pasjonatów, która od lat ze znawstwem łączy różne produkty w zdrowe, pożywne i smaczne dania.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że aby właściwie skomponować i zbilansować całodzienny jadłospis, potrzeba czasu, wiedzy i wysiłku…a tego w przerwie między spotkaniem biznesowym, a treningiem czy wizytą w urzędzie, nam często brakuje. Projekt Pudełko powstał z miłości do dobrego jedzenia i chęci dzielenia się nim z tymi, którzy go potrzebują.

Dieta dla zdrowia

Styl życia – a więc i to, jak się na co dzień odżywiamy – ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dieta bogata w odpowiednie ilości składników odżywczych, takich jak witaminy, błonnik, polifenole czy zdrowe tłuszcze, nie tylko chroni przed niedoborami pokarmowymi i schorzeniami, które z nich wynikają, lecz także ciężkimi chorobami, np. nowotworami. Właściwa dieta może przyspieszyć lub opóźnić metabolizm, a co za tym idzie – pomóc stracić lub przybrać na wadze, a także opóźnić procesy starzenia i korzystnie wpłynąć na nasz wygląd! Projekt Pudełko pomoże Ci spełnić potrzeby Twojego organizmu.

Dieta pobudzająca zmysły

Wygląd dań – kształty, kolory, połączenia składników, a nawet sposób podania – ma ogromne znaczenie, bywa, że decydujące! Wszyscy lubimy, kiedy potrawa wygląda apetycznie tak, że mamy ochotę zjeść ją tu i teraz. Projekt Pudełko wyróżnia nie tylko smak i najwyższa jakość świeżych produktów od lokalnych dostawców, lecz także nietuzinkowy design posiłków i nowoczesny sposób podania.

Dieta taka, jak Ty

I choć nie ma czegoś takiego, jak uniwersalna dieta – bo różni nas wiek, styl życia, tryb pracy i wiele innych – Projekt Pudełko chce wyjść poza to i pokazać, że bez względu na różnice, wszyscy możemy i powinniśmy świetnie się odżywiać. Stworzyliśmy profesjonalne diety wspierające realizację najprzeróżniejszych celów zdrowotnych i sportowych. Bez względu na to, czy chcesz wysmuklić sylwetkę, zbudować masę mięśniową, poprawić kondycję i samopoczucie, Projekt Pudełko Ci w tym pomoże.

Dostawy realizujemy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza i okolic.

Przekonaj się, jak smakowita i aromatyczna może być zdrowa, bilansowana dieta!

5 różnych dań na 5 różnych momentów w Twoim dniu.

Zamów Próbne Pudełko do domu lub do pracy i raz na zawsze przestać zaprzątać sobie głowę planowaniem tego, co zjesz następnego dnia.

biuro@projektpudelko.pl

Telefon: 507 707 717

Nasi dietetycy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.

Porad indywidualnych udzielamy w czwartki w godzinach od 15 do 18.

Wystarczy, że napiszesz maila: dietetyk@projektpudelko.pl lub zadzwonisz: 507 707 717

www.projektpudelko.pl   www.facebook.com/projektpudelko