Aktualności

Klub Stara Przepompownia w ,,Stalowym” rytmie
12.10.2018

Nie zwalniamy tempa. Pracujemy ciężko, budując mocny klub, będący wizytówką Ostrowa Wielkopolskiego. Na naszej drodze spotykamy wielu świetnych ludzi, z którymi współpraca jest znakomitą rzeczą. Dzisiaj więc z dużą radością chcemy poinformować, że podpisana została umowa o współpracy z Klubem Stara Przepompownia. To kulturalno-rozrywkowe centrum naszego miasta. Wspólnie przygotowujemy dla Was wiele atrakcji i niespodzianek!

staraprzepompownia.pl

 

Klub Stara Przepompownia to rozrywkowe i nie tylko centrum Ostrowa Wielkopolskiego, a także całej Południowej Wielkopolski. To jedyne i niepowtarzalne miejsce, mające swój niepowtarzalny klimat. Klub Stara Przepompownia zaprasza na imprezy muzyczne, koncerty, oraz wydarzenia kulturalne. W swojej ofercie posiada salę koncertową, antresolę oraz salę kominkową z możliwością rezerwacji stolików podczas wydarzeń, pokój prywatny na zorganizowanie własnej imprezy okolicznościowej. Stara Przepompownia to również willa z 5 pokojami o podwyższonym standardzie.

Jednym słowem:  Stara Przepompownia to coś więcej niż impreza!

Wspólnie z Klubem Stara Przepompownia przygotowujemy dla Was wiele atrakcji i niespodzianek w trakcie trwającego sezonu 2018/2019. Planów jest wiele. O wszystkim będziemy sukcesywnie informować. Dzisiaj już możemy zdradzić, że to właśnie tam odbywać się będą cykliczne spotkania kibiców z naszym zespołem. Ponadto, w Klubie Stara Przepompownie będą się odbywać pomeczowe imprezy After Party.

www.facebook.com/klubstaraprzepompownia

Godziny otwarcia:

Czwartek – 19:00-01:00

Piątek – 21:00-04:00

Sobota – 21:00-04:00

Niedziela – 20:00-01:00

Informacje kontaktowe:

ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon: 600 583 353

Biuro: biuro@staraprzepompownia.pl

Klub: klub@staraprzepompownia.pl

Rezerwacje: rezerwacje@staraprzepompownia.pl

Biuro: wtorek – piątek, godziny: 10:00-16:00