Aktualności

Promax gra razem z nami od 4 lat
13.10.2018

Od pierwszego sezonu w koszykarskiej elicie w gronie naszych sprawdzonych partnerów jest Przedsiębiorstwo Promax, czyli nasz lokalny dostawca usług internetu, telewizji i telefonu. To już czwarty rok współpracy. Dziękujemy więc za zaufanie i wsparcie.

www.promax.media.pl/   www.facebook.com/PROMAX.wlkp

Promax to firma, która na dobre związana jest z naszym klubem. Dlatego w nowym sezonie nie mogło jej zabraknąć w gronie firm, które wspierają BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski.  Jak mówią właściciele firmy, „lokalny patriotyzm” to dla nich nie puste sformułowanie, a realne działania, w tym wsparcie drużyn sportowych. PROMAX będzie dostarczać swoje usługi naszym zawodnikom, zapewniając im relaks w czasie wolnym od treningów i meczów.

Gramy ramię w ramię z PROMAX!

Nasz lokalny dostawca usług internetu, telewizji i telefonu dba nie tylko o rozbudowę swojej sieci, ale i współtworzy sukces sportowy wielu klubów z regionów. Dzięki PROMAX nasi zawodnicy będą mogli korzystać m.in. z szybkiego internetu światłowodowego.