Aktualności

Trasko Automatyka sponsorem naszego klubu!
16.10.2018

Mamy dla Was kolejne świetne wieści. Firma Trasko Automatyka została sponsorem naszego klubu! Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że kolejna uznana firma na rynku zdecydowała się na wsparcie klubu wicemistrzów Polski. Trasko Automatyka to firma działająca bardzo prężnie, która rozwija się w bardzo systematyczny i zarazem dynamiczny sposób. Witamy w BM Slam Stal!

 www.trasko.eu/

O firmie

Firma TRASKO Automatyka Sp. z o.o. zajmuje się produkcją maszyn do zastosowań w szeroko pojętej automatyce przemysłowej i budynkowej.

Zatrudnia wyspecjalizowaną, doświadczoną kadrę inżynierów, konstruktorów, projektantów układów sterowania, programistów oraz montażystów. Ich wieloletnie doświadczenie w branży budowy maszyn oraz integracji systemów sprawia, że wdrożone rozwiązania przekładają się na zadowolenie i zaspokojenie potrzeb klienta.

Realizujemy zadania kompleksowo  od koncepcji i projektu, produkcji, kompletacji, oprogramowania po dostawę i uruchomienie u klienta.

Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Dysponujemy pomieszczeniami biurowymi o podwyższonym standardzie, salkami konferencyjnymi oraz halami produkcyjnymi wraz z własnym parkiem maszynowym.

Wizja firmy

  • Dążyć do tworzenia innowacji, kreatywności, poprzez dostarczanie nowych rozwiązań technologicznych.
  • Zostać liderem  w oferowaniu najnowszych rozwiązań automatyki na rynkach światowych.
  • Wyspecjalizować się w produktach, które będą identyfikowane z marką Trasko Automatyka. Marką, która będzie się kojarzyła z „dobrą jakością i solidnym wykonaniem”.
  • Dołożyć swoją cegiełkę do budowania lepszego świata w branży automatyki przemysłowej i automatyki budynków

Cel firmy

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klienta poprzez utrzymanie z nim dobrych relacji na każdym etapie projektu oraz po jego zakończeniu. Celem strategicznym spółki jest wzmocnienie pozycji na rynku jako dostawcy sprawdzonego i solidnego partnera w realizacjach powierzonych zadań.

Certyfikat jakości

Posiadamy certyfikat na wdrożony system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008, który pozwala nadzorować procesy logistyczne i produkcyjne w całej firmie oraz gwarantuje Klientowi odpowiednią jakość finalną wyrobów i usług.

 www.trasko.eu/

Dane kontaktowe:

TRASKO Automatyka Sp. z o.o.

ul. Prądzyńskiego 1
PL 63-400 Ostrów Wlkp.

NIP 622-27-83-069
SR w Poznaniu KRS 0000456318
REGON 302388128

Telefon:

+48 62 720 43 80

+48 62 720 43 81

+48 783 918 110

Email: biuro@trasko.eu