Aktualności

Madern Esthetic sponsorem naszego klubu
29.10.2018

Kolejna firma dołączyła do grona sponsorów naszego klubu. W naszej koszykarskiej, żółto-niebieskiej rodzinie ponownie witamy firmę Madern Esthetic. To firma działająca z dużym rozmachem, mająca mocną pozycję na rynku w Ostrowie Wielkopolskim, regionie, jak i całym kraju. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Madern Esthetic

Ciepła i dyskretna atmosfera, profesjonalna i kompleksowa opieka to drobiazgi, które Cię urzekną. Dążenie do Twojego zadowolenia, abyś po wyjściu z salonu czuła się piękna i odmłodzona to nasz cel. Proponujemy kompleksowe i nowoczesne usługi kosmetologii profesjonalnej. Specjalizujemy się w zabiegach modelujących sylwetkę, kosmetyce profesjonalnej twarzy na bazie najlepszych kosmetyków renomowanych firm i nowoczesnej aparatury, w makijażu permanentnym upiększającym jak i medycznym,  manicure i pedicure SPA , stylizacją rzęs i paznokci oraz w makijażu okazjonalnym. Podążając za doskonałymi rozwiązaniami jakie oferuje nam dzisiaj kosmetologia estetyczna oferujemy naszym klientom światowe technologie: mezoterapia igłowa skóry twarzy oraz głowy, złuszczania chemiczne, laserowe usuwanie owłosienia najnowszą technologią laserów diodowych, laserowe usuwanie makijaży permanentnych oraz tatuaży oraz wiele innych . Prowadzimy także szkolenia kosmetyczne z zakresu przedłużania  i zagęszczania rzęs techniką  1:1, Volume 2D-8D, stylizacji  i przedłużania paznokci żelem i acryżelem , szkolenia z makijażu permanentnego  Brwi , Oczu, Ust i inne..

W naszym sklepie…

Oferujemy również sprzedaż  kosmetyków detalicznych a także gabinetowych, które są doskonałą kontynuacją zabiegów profesjonalnych .  Zdrowy, ładny wygląd i dobre samopoczucie są pragnieniem nas wszystkich. W naszym salonie nieustannie dążymy do sprostania tym oczekiwaniom. Oferujemy zabiegi, których filozofią jest postawienie klienta w centrum uwagi, zabiegi dzięki którym poczujesz się zrelaksowana i spokojna. Jesteśmy przekonani, że to wszystko znajdziesz w naszych Salonach.

 

Dane kontaktowe:

Madern Esthetic

ul. Dalbora 28/2

63-400 Ostrów Wielkopolski

Tel. +48 503 001 062

Madern Esthetic

ul. Żeromskiego 23a

63-400 Ostrów Wielkopolski

Tel. +48 791 900 690

salon@maderm.eu
www.maderm.eu