Aktualności

Unity Grupa Brokerska sponsorem BM Slam Stal
07.11.2018

W systematyczny sposób rośnie grupa naszych sponsorów. Teraz do wicemistrza Polski dołącza Unity Trade Credit Broker. To firma o uznanej marce i pozycji na rynku, która posiada bardzo bogatą ofertę dla firm oraz osób prywatnych. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

www.unitybroker.pl/pl

 

Unity Trade Credit Broker jest podmiotem specjalizującym się w kompleksowej obsłudze brokerskiej klientów instytucjonalnych z sektora Korporacyjnego oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń finansowych (należności) oraz faktoringu.

Prowadzimy usługi doradcze w procesie zarządzania należnościami w firmie. Pomagamy w doborze narzędzi ułatwiających znalezienie rzetelnych partnerów biznesowych. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu w zakresie ubezpieczeń transakcji konstruujemy programy ubezpieczeniowe odpowiadające potrzebom danego klienta, uwzględniając jednocześnie specyfikę działalności firmy oraz branży. Naszym klientom pomagamy w rozmowach z ubezpieczycielami na każdym etapie współpracy tj. negocjacji warunków umów, ocenie i weryfikacji odbiorców,  w przypadku braku płatności – windykacji odbiorców i zgłoszeniu szkody.  Jeśli Twoja firma  myśli o zabezpieczeniu swoich płatności  lub potrzebuje dodatkowego finansowania, jesteśmy dla Ciebie odpowiednim partnerem.

Grupa Brokerska Unity

Unity Trade Credit Broker Sp. z o.o., Unity Trade Credit Broker Południe Sp. z o.o., Unity Trade Credit Broker Północ Sp. z o.o. oraz Unity Trade Credit Broker Wschód Sp. z o.o. ściśle współpracują z Unity Broker Sp. z o.o. – spółką powiązaną wyspecjalizowaną w ubezpieczeniach mienia i ubezpieczeniach osobowych, oraz z Unity Faktoring Sp. z o. o. – spółką powiązaną wyspecjalizowaną w usługach faktoringu, tworząc razem Grupę Brokerską Unity.

www.unitybroker.pl/pl

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Grupy Brokerskiej Unity. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszego sposnora.

Unity Trade Credit Broker Sp. z o.o.

ul. Św. Antoniego 51 A |

61-359 Poznań

tel. +48 61 278 72 70

e-mail: biuro@unitybroker.pl