Aktualności

Czołowa firma w Polsce wspiera BM Slam Stal. Graficolor naszym sponsorem!
15.11.2018

Mamy dla Was kolejną świetną wiadomość. Do grona naszych sponsorów dołączyła firma z wieloletnim doświadczeniem i mocną pozycją na rynku. To firma Graficolor będąca jednym z najbardziej wyspecjalizowanych producentów reklamy w Polsce! Firma ma swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim i współpracuje z wieloma wiodącymi firmami oraz agencjami reklamowymi z krajów całej Unii Europejskiej! Witamy w naszym klubie, dziękując jednocześnie za zaufanie i wsparcie!

Przełomowe technologie w reklamie

Firma Graficolor to jeden z najbardziej wyspecjalizowanych producentów reklamy w Polsce. W nowoczesnej drukarni w Ostrowie Wielkopolskim, powstają materiały dla wielu wiodących firm (w tym agencji reklamowych) z różnych krajów Unii Europejskiej. Naszą działalnością udowadniamy, że nawet w tak trudnej dziedzinie, jak druk na specyficznych i wymagających podłożach, można zbudować silną i konkurencyjną markę.

25 lat rozwoju

Historia naszej firmy sięga 1990 roku. Początkowo realizowaliśmy projekty w najefektywniejszej wówczas technice sitodruku. Szybko wzbogaciliśmy ofertę o druk cyfrowy, a następnie – o produkcję nośników reklamy zewnętrznej i reklamy eksponowanej w punktach sprzedaży, otwierając przed Klientami nowe możliwości. Przez 25 lat bezustannie rozbudowywaliśmy i unowocześnialiśmy park maszynowy, aby zmaksymalizować wydajność pracy i zaoferować Klientom najkorzystniejsze ceny – niezależnie od wielkości nakładu.

Perfekcyjny druk na trudnym podłożu

Pozycję wiarygodnego i nowoczesnego producenta materiałów reklamowych uzyskaliśmy, dzięki konsekwentnej polityce inwestycyjnej i wąskiej specjalizacji – wysokiej jakości druku na trudnych podłożach. Drukujemy metodą sitodrukową i cyfrową na takich materiałach, jak:
• poliwęglan
• dibond
• PVC
• AXPET
• polistyren
• różnego typu folie

Graficolor dysponuje:

• 4 kompletnymi liniami produkcyjnymi sitodruku (największa o maksymalnym formacie 220x140cm)
• tunelem UV
• własną przygotowalnią prepress
• 4 ploterami do druku cyfrowego
• innowacyjną maszyną do druku cyfrowego UV na podłożach płaskich i rolowych
• w pełni wyposażoną wykańczalnią

Specjaliści od najtrudniejszych zadań

Oferujemy kompleksowe rozwiązania poligraficzne. Dostarczamy materiały reklamowe, które pozwalają Klientom na realizację unikalnych, nowatorskich projektów. Dzięki usłudze druku dedykowanego, podejmujemy się zadań nietypowych, dopasowanych do wizerunku i strategii marketingowej Klienta oraz jego możliwości finansowych. Dzięki kadrze z wieloletnim doświadczeniem, pomagamy w doborze najbardziej optymalnych materiałów, metod druku i wykończenia.

Współpraca

Wieloletnia działalność na rynku poligraficznym pozwoliła nam na zbudowanie wizerunku zaufanego partnera biznesowego. Zapraszamy do współpracy zarówno duże przedsiębiorstwa i agencje reklamowe z całej UE, jak również firmy lokalne. Naszym Klientom zapewniamy najwyższy poziom obsługi, bezwzględną terminowość i najkorzystniejsze ceny. Zależy nam na długofalowej współpracy, opartej na zaufaniu i obopólnej satysfakcji.

Klienci

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży poligrafii reklamowej, konsekwentnie prowadzonej polityce inwestycyjnej oraz ciągłemu poszerzaniu oferty, zaufało nam wielu Klientów.

Obsługujemy m.in. koncerny, sieci handlowe, producentów, agencje reklamowe, firmy reklamy zewnętrznej oraz instytucje sektora publicznego. Ze znaczną częścią Klientów współpracujemy już od ponad ćwierć wieku. Zadowolenie Klienta stanowi najrzetelniejsze potwierdzenie jakości naszych usług.

www.graficolor.com.pl/

Graficolor Sp. z o.o.

ul. Staroprzygodzka 137

63-400 Ostrów Wielkopolski

tel./fax: 62 505 70 67

e-mailbiuro@graficolor.com.pl