Aktualności

Mianzo stawia na BM Slam Stal
21.11.2018

Niezmiernie się cieszymy, że w systematyczny i zarazem bardzo dynamiczny sposób powiększa się grono naszych. Dzisiaj chcemy Was poinformować, że do BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski dołącza kolejna firma. To posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży BHP firma Mianzo, która posiada swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Głowackiego 6.

Firma MIANZO posiada wieloletnie doświadczenie w branży BHP. Nasze atuty to kompetencja, rzetelność w realizacji powierzonych nam zadań, ambicja i wysoka jakość usług, które oferujemy firmom działającym w wielu branżach.

Firma MIANZO jest dystrybutorem i eksporterem wysokiej jakości środków ochrony indywidualnej. Jest to między innymi odzież robocza marki Polstar, Cerva, Adler rękawice, buty, środki ochrony oczu, głowy, słuchu, sprzęt przeciwpożarowy i chroniący przed upadkiem.

Koncentrujemy się na kompleksowym wyposażeniu pracowników w najwyższą jakość produktów ochronnych oraz środków ochrony indywidualnej dobranych optymalnie do realnie występujących na danym stanowisku zagrożeń.

Dążymy do osiągnięcia pełnego profesjonalizmu w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim osobom, które wykonują jakiekolwiek prace.

MIANZO

ul. Głowackiego 6

63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon: 501 245 072