Aktualności

Dołącz do naszej drużyny. Repliki strojów meczowych już dostępne. Złóż zamówienie, ciesz się wyjątkową koszulką
25.11.2018

Zgodnie z zapowiedziami ruszamy ze sprzedażą repliki stroju meczowego BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski w sezonie 2018/2019. Teraz każdy z Was może stworzyć swoją wyjątkową koszulkę naszej ,,Stalówki”.

Każdy z Was może spersonalizować swoją koszulkę, wybierając nie tylko odpowiedni dla siebie numer na niej, ale także umieszczając na niej swoje nazwisko, lub pseudonim, bądź też zupełnie coś innego.

Oczywiście, może dokonać zakupu samej koszulki, lub też samych spodenek, ale oczywiście jednocześnie całego zestawu. Dostępna kolorystyka, to stój żółty (domowy), lub niebieski (wyjazdowy). Producentem sprzętu jest nasz partner techniczny, firma Spalding.

W jaki sposób można więc nabyć replikę oficjalnego stroju BM Slam Stal? Już od wtorku można składać zamówienia w siedzibie naszego klubu przy Kusocińskiego 1. Biuro klubu jest czynne codziennie w godzinach od 8:00 do 16:00. Ponadto, w dniach meczowych zamówienia będą przyjmowane w hali. Oczywiście do Waszej dyspozycji będzie sprzęt poglądowy tak, żeby wybrać dla siebie odpowiedni rozmiar.

Cena całego kompletu to 220 złotych. Replika koszulki kosztuje 130 złotych, natomiast replika spodenek meczowych wiąże się z wydatkiem 115 złotych.

Od wtorku więc możecie składać zamówienia w siedzibie klubu. Pierwszy etap zamówień potrwa do soboty, 8 grudnia, czyli meczu z AZS-em Koszalin.

 

 

Autor: Redaktor BM SLAM STAL