Aktualności

Siódemka stawia na wicemistrza Polski. Witamy w naszej drużynie
26.11.2018

Kolejny tydzień rozpoczynamy od bardzo dobrej informacji. W dynamiczny i systematyczny sposób powiększa się liczba naszych sponsorów. Dzisiaj z dużym zadowoleniem chcemy poinformować, że do grona sponsorów BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski dołączyło Centrum Budowlane Siódemka. Nasz nowy sponsor wspiera nie tylko zespół wicemistrza Polski, ale także działalność Akademii Koszykówki BM Slam Stal.

Firma SIÓDEMKA powstała w 2000 roku, od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Obecnie jesteśmy głównym filarem regionalnej obsługi z zakresu materiałów ściennych, dociepleń, wykończenia elewacji mając szeroki wachlarz współpracy z takimi wiodącymi producentami jak : Caparol, Bolix, Malfarb, TERMO ORGANIKA, Genderka, Polstyr, Rockwool, Ursa, Genderka, Wienerberger, Braas, Cerpol, Atlas oraz wielu innych. Posiadamy mieszalniki farb i tynków. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy w zakresie szeroko rozumianej hydroizolacji budynków, zawilgocenia ścian, piwnic i fundamentów, ochrony i renowacji zabytków,  współpracując ze specjalistami z firmy Remmers.

Pomożemy również w wykończeniu suchej zabudowy szeroką gamą produktów od płyt GKB po specjalistyczne płyty budowlane,

wszelkie elementy stanowiące wykończenie wnętrza, tapety, farby, stiuki, płytki elewacyjne, betony architektoniczne, spieki kwarcowe.

Centrum Budowlane Siódemka jest także autoryzowanym punktem firmy Libet. Marka Libet Platinium jest odpowiedzią na Państwa potrzeby związane z kompleksowym kształtowaniem przestrzeni wokół domu. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o pięknym i niepowtarzalnym otoczeniu Państwa posesji, który będzie wyrazem Państwa fantazji, potrzeb i ambicji. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne.

Siódemka jako punkt Libet Platinium zajmuje się dystrybucją kostek szlachetnych, płyt tarasowych, małej architektury. Do Państwa dyspozycji oddajemy ogród wystawowy o powierzchni blisko 500 m2. Projektanci, będący na bieżąco z obowiązującymi trendami, z którymi współpracujemy to specjaliści w aranżacji kostki brukowej, kształtowaniu terenów zieleni oraz projektowaniu małej architektury, oraz ogrodzeń firmy Joniec, której jesteśmy dystrybutorem.

Żeby być na bieżąco z naszą ofertą, promocjami oraz najnowszymi trendami w budownictwie oraz art. wykończenia wnętrz, warto śledzić nas na facebooku:

https://www.facebook.com/CentrumBudowlaneSiodemka/

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej firmy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę. Stawiamy na najwyższą jakość sprzedawanych materiałów.

Z nami wybudujesz swoje marzenia!

Centrum Budowlane Siódemka
ul. Poznańska 74
63-400 Ostrów Wielkopolski
Kontakt:
tel. 62 733 83 00, fax 62 733 83 10;
0048 600 988 378;
0048 604 586 675;
0048 603 679 223

Autor: Redaktor BM SLAM STAL