Aktualności

Nowy sponsor w naszym klubie. Gamex wspiera najlepszych!
27.11.2018
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, czyli brązowy medalista 2017 i wicemistrz Polski 2018. Jesteśmy klubem sportowym numer 1 w regionie Południowej Wielkopolski. Nasze telewizyjne mecze cieszą się największą oglądalnością w kraju. Ponownie zaliczamy się do krajowej czołówki. Jesteśmy klubem, który rozwija się w dynamiczny sposób, gwarantując dobrą ekspozycję marki danej firmy. Nie może więc dziwić, że do naszej żółto-niebieskiej rodziny dołączają systematycznie kolejni sponsorzy. Dzisiaj z wielkim zadowoleniem chcemy Was poinformować, że posiadająca dużą renomę i ponad 25-letnią historię firma Gamex także wspiera ,,Stalówkę” w sezonie 2018/2019.

Gamex to firma z dużą renomą na rynku i to nie tylko w naszym regionie, ale i w całym kraju. Firma zajmuje się importem, dojrzewaniem i hurtową sprzedażą bananów. to jednak nie wszystko. Gamex to także transport krajowy i międzynarodowy. Firma posiada nowoczesną flotę ciągników siodłowych z naczepami typu chłodnia. Firma działa na rynku od ponad 25 lat.
Teraz firma Gamex dołącza do grona sponsorów BM Slam Stal. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z podpisanej właśnie umowy, która liczymy, że jest dopiero początkiem naszej, owocnej współpracy!
GAMEX Daniel Cieślak Sp.J.
ul. Krańcowa 30, Czekanów
63-410 Ostrów Wlkp.2