Aktualności

Nowe miejsce w Ostrowie, nowy sponsor w BM Slam Stal
29.11.2018

Na kulinarnej mapie Ostrowa Wielkopolskiego pojawiło się nowe miejsce. To Zapieknajpa, która serwuje przepyszne zapiekanki, ale i nie tylko. To wyjątkowe, bardzo klimatyczne miejsce. Właściciele Zapieknajpy – Tomasz Pryczak i Krzysztof Kasprzak to zapaleni kibice sportu, w tym oczywiście koszykówki. Cieszymy się więc ogromnie, że dołączyli do grona sponsorów naszego klubu. Witamy i dziękujemy za wsparcie!

Zapieknajpa to nowe, fantastyczne miejsce na mapie gastronomicznej Ostrowa. Serwujemy ekskluzywne zapiekanki, zupę dnia, pierogi z kaszanka a także słodkie pyszności jak placek drożdżowy czy ciastka. To restauracja której klimat tworzy załoga Ale przede wszystkim goście którzy doceniają jakość i świeżość podawanych potraw.

Mamy w menu same gwiazdy: Jarosław, z burakiem i kozim serem, Marysię  , szarpaną wieprzowiną, czy Franię z sałatką caprese. Te i inne pozycje znajdziecie w naszej restauracji, która mieści się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wrocławskiej 20. Już niedługo także nasze produkty będą do Waszej dyspozycji w trakcie meczów ,,Stalówki”.

Zobaczcie też koniecznie fotorelację z Zapieknajpy, gdzie zarówno prezes Paweł Matuszewski, jak i nasi zawodnicy: Michał Chyliński i Nemanja Jaramaz mieli okazję spróbować przysmaków serwowanych przez Krzyśka i Tomka!

Koniecznie odwiedźcie stronę internetową naszego nowego sponsora: www.zapieknajpa.pl/

Zajrzyjcie także na oficjalny profil na portalu Facebook:  www.facebook.com/zapieknajpa/

 

Autor: Redaktor BM SLAM STAL