Aktualności

Rusza akcja: Żółto-niebieski Święty Mikołaj
30.11.2018

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To oczywiście wyjątkowy i niepowtarzalny okres każdego roku. Dlatego też nasz klub wspólnie z Klubem Kibica rusza z akcją Żółto-niebieski Święty Mikołaj. To będzie czwarta edycja tej akcji, którą do tej pory organizowali kibice ,,Stalówki”. Teraz dołącza do niej nasz klub.

W tym roku wspólnie z kibicami chcemy pomóc dzieciom z Oddziału Rehabilitacyjnego Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Ten oddział ma swoją siedzibę przy ul. 3 maja. Jest tam 27 małych pacjentów, którym chcemy dać trochę radości i zadowolenia.

Dlatego ruszamy z 4. edycją akcji Żółto-niebieski Święty Mikołaj. W związku z tym, że przed świętami we własnej hali rozegramy tylko jeden mecz, akcję prowadzić będziemy również w siedzibie naszego klubu przy Kusocińskiego.

Co zbieramy?

Chcemy przygotować dla dzieci paczki ze słodyczami, maskotkami i zabawkami. Gorąco liczymy, że dołączycie do naszej akcji. Każdego dnia Wasze prezenty dla najmłodszych możecie dostarczać do siedziby klubu.

Punktem kulminacyjnym akcji będzie mecz z AZS-em Koszalin, który rozegrany zostanie w sobotę, 8 grudnia. Wtedy właśnie w hali pojawi się specjalny punkt, w którym będziemy czekać na słodycze, maskotki oraz zabawki. Przeprowadzimy również zbiórkę pieniędzy na wsparcie Oddziału Rehabilitacyjnego.

Liczymy na Wasze żółto-niebieskie serca pełne pomocy, które sprawią, że Nasz Żółto-niebieski Święty Mikołaj będzie miał pełne ręce pracy, kiedy wspólnie z kibicami oraz zawodnikami zespołu wybierzemy się do dzieciaków, żeby przekazać im nasze prezenty dla nich!