Aktualności

Xero-Service z jeszcze większym wsparciem dla naszego klubu
05.12.2018

Z dużą radością chcemy Was poinformować, że doskonale znana w Ostrowie Wielkopolskim i naszym regionie firma Xero-Service w jeszcze większym wymiarze, niż dotychczas zdecydowała się wspierać nasz klub. W środę doszło do podpisania umowy sponsorskiej. Mirosław Leśnierowski, właściciel Xero-Service to doskonały przykład człowieka biznesu i sportu. Od początku działalności swojej firmy w dużym stopniu wspiera sport w Ostrowie Wielkopolskim. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że firma Xero-Service należy do grona sponsorów BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski.

Firma Xero-Serivce działa na rynku od blisko 30 lat. To firma o ugruntowanej pozycji, dużej renomie i prestiżu. Mirosław Leśnierowski, właściciel Xero-Service, w latach młodzieńczych sam uprawiał sport. Był piłkarzem nieistniejącej już sekcji w KS Stal. Miłość do sportu ma we krwi. Stąd też od początku swojej biznesowej działalności w wydatny sposób wspiera kluby i sportowców w Ostrowie Wielkopolskim. Przed laty zespół juniorów KPR Ostrovia z Bartłomiejem Jaszką i Krzysztofem Lijewskim wywalczył mistrzostwo Polski i gdyby nie wsparcie firmy Xero-Service ten sukces nie byłby możliwy. Mirosław Leśnierowski do dziś wspomaga ostrowskich szczypiornistów. Przez wiele lat wspierał również pozostałe kluby w Ostrowie Wielkopolskim w takich dyscyplinach, jak żużel, piłka nożna oraz oczywiście koszykówka. Był też okres, kiedy Mirosław Leśnierowski zasiadał we władzach piłkarskiej Centry Ostrów Wielkopolski.

 

Z koszykówką spod znaku Stali związany jest od lat 90. Ściśle współpracował ze ,,Stalówką” za czasów ś.p. trenera Andrzeja Kowalczyka, mając swój udział w awansie ,,Stalówki” do ekstraklasy w 1998 roku, jak również w wywalczonym w 2002 roku historycznym, pierwszym brązowym medalu mistrzostw Polski.

Od 2015 roku firma Xero-Service należy także do grona sponsorów BM Slam Stal. W obecnym sezonie wsparcie ze strony Xero-Service jest jeszcze większe. To nas ogromnie cieszy. Dziękujemy więc za wsparcie i udział w tworzeniu klubu o mocnych fundamentach!

Xero-Service – lider na rynku w swojej branży

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych od 1990 roku. Produkty, zakres usług jak również sugestie i pomysły przez nas proponowane mają na celu szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb Naszych Klientów.Dlatego też są one zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki i sprawdzonymi już rozwiązaniami.

U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: NASHUATEC, KONICA MINOLTA, CANON, PANASONIC, SAMSUNG, HEWLETT PACKARD, RICOH, TOSHIBA, TA TRIUMPH ADLER. Specjalizujemy się w optymalizacji systemów drukowania i zarządzania dokumentami. Nasza firma wdraża rozwiązania obniżające koszty drukowania. Jesteśmy autoryzowanym integratorem i dostawcą rozwiązań Nashuatec w województwie wielkopolskim. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kopiarki, skanery, faksy, duplikatory cyfrowe oraz oprogramowania do elektronicznej archiwizacji i zarządzania dokumentami. Obecnie koncentrujemy się na konsultingu i wsparciu technicznym naszych klientów. Naszym rozwiązaniem jest redukcja całkowitego kosztu utrzymania systemu drukowania w każdym przedsiębiorstwie.

Skuteczność i sukcesy w działaniu odnosimy dzięki naszym specjalistom, wysoko wykwalifikowanej kadrze posiadającej niezbędną wiedzę i doświadczenie, by móc sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych Klientów.

Podejmując z nami współpracę mają Państwo do dyspozycji atrakcyjne instrumenty finansowe takie jak: raty, leasing, dzierżawa.Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, w tym: fachowe doradztwo przy zakupie, obsługę po sprzedaży – dostarczenie i uruchomienie sprzętu, szkolenie w zakresie obsługi sprzętu oraz profesjonalną opiekę serwisową.Naszym Klientom zapewniamy szybką dostawę oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych.

Posiadając ponad 25-letnie doświadczenie, staramy się sprostać potrzebom Naszych Klientów stale podnosząc jakość usług, uwzględniając rozwijające się trendy rynkowe.

Xero-Service

ul.Żwirki 29D

63 – 400 Ostrów Wielkopolski

tel./fax. 62 591 55 55,
62 736 19 91
62 505 88 91
62 505 88 92

Godziny otwarcia: 7.30 – 15.30, od poniedziałku do piątku.

Dział handlowy, sprzedaż sprzętu:

Telefon:

62 505 88 92
asias@xero-service.pl
anial@xero-service.pl

Dział sprzedaży, obsługa klienta:

Telefon:

62 591 55 55

62 505 88 91

fax. 62 736 19 91

Email: info@xero-service.pl

Dział serwisu:

piotrekl@xero-service.pl

502 177 854

Autor: Redaktor BM SLAM STAL