Aktualności

Świąteczny prezent. Przedsiębiorstwo Jeta naszym sponsorem!
24.12.2018

W tym szczególnym dniu mamy dla Was świetną wiadomość. Nasz klub także odwiedził Święty Mikołaj. Dzięki temu z dużą radością chcemy poinformować, że do grona sponsorów naszego klubu dołączyło Przedsiębiorstwo Handlowe Jeta. To firma doskonale znana w Ostrowie Wielkopolskim, regionie, jak i całym kraju.

Jeta to firma, która została założona w 1990 roku przez Tadeusza Szulca i Jerzego Świątka, który w przeszłości był prezesem Klubu Sportowem Stal oraz prezydentem Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie prezesem Zarządu jest Maciej Świątek, który na przełomie XX i XXI wieku występował w barwach ,,Stalówki”, jako zawodnik. W 1998 roku będąc ważną postacią drużyny trenera Andrzeja Kowalczyka wywalczył ze Stalą awans do ekstraklasy, w której później rozegrał cztery sezony. Wraz z Maciejem Świątkiem firma jest prowadzona przez jego siostrę Magdalenę Frączak, która z kolei w przeszłości także uprawiała koszykówkę. Była zawodniczką choćby TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Teraz Maciej Świątek zarządza firmą Jeta, która zajmuje się sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz. Główne kanały dystrybucji produktów to: hurtowania, salony własne, obsługa inwestycji i współpraca na zasadzie partnerstwa z obcymi salonami.

Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Gorzyckiej 34a. Salony firmy Jeta znajdują się w takich miastach, jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Kalisz, Gostyń, Koło, Krotoszyn, Pleszew, czy Ostrzeszów.

Koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową naszego sponsora:

https://jeta.pl/

Siedziba główna – Zarząd

Ostrów Wielkopolski, ul. Gorzycka 34a

tel. 62 735 21 41

tel. 62 735 22 42

fax 62 735 21 84

e-mail: jeta@jeta.pl

Hurtownia

Ostrów Wielkopolski, ul. Gorzycka 34a

tel. 62 735 22 27

fax. 62 735 29 79

e-mail: hurtownia@jeta.pl

Autor: Redaktor BM SLAM STAL