Aktualności

Walczak Group zwiększa swoje wsparcie!
14.01.2019

Takie wiadomości zawsze cieszą szczególnie, bo są po prostu świetne. Pracownia Projektowa Walczak Group należy do grona naszych sponsorów, ale teraz decyzją władz firmy, zwiększa swoje wsparcie dla naszego klubu! Firma, która należy do Mariusza Walczaka dołącza do grona największych sponsorów BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski!

Pracownia projektowa Walczak Group to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu architektury kubaturowej takiej jak obiekty przemysłowe produkcyjno-magazynowe, centra logistyczne, budynki biurowe, usługowe i handlowe. Pracownia powstała w 2010 r. z inicjatywy jej właściciela Mariusza Walczaka, jako następstwo wieloletniej praktyki, zarówno projektowej jak i w kierowaniu zespołem projektantów. Łącznie to ponad 20 lat doświadczenia na każdym etapie projektowania i nadzorowania realizacji inwestycji na terenie całej Polski.


W chwili obecnej pracownię tworzy trzech architektów prowadzących, z których każdy kieruje swoim zespołem branżowym. W sumie, przy naszych projektach, współpracuje ok. 40 specjalistów w branżach: konstrukcyjno-budowlanej, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych i niskoprądowych, technologicznych, drogowych, badań gruntu, geodetów, kosztorysantów oraz rzeczoznawców do spraw bezpieczeństwa pożarowego, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy. Podejmowanie kolejnych wyzwań stawianych przez Inwestorów sprawia, że nasza pracownia systematycznie rozwija się, ciągle poszerzając swój zespół i kapitał zebranych doświadczeń.


Od samego początku dewizą przyświecającą tworzeniu kolejnych projektów jest indywidualne podejście do każdego Klienta, wysoka jakość architektury i rozwiązań projektowych a także optymalizacja kosztów realizacji obiektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Naszym Partnerom biznesowym proponujemy kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji projektowych poprzez planowanie kosztów, uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji administracyjnych aż po zastępstwo Inwestycyjne i nadzór nad realizacją. Na każdym etapie służymy naszą wiedzą techniczną i wieloletnim doświadczenie.