Aktualności

Rusza BM Slam Stal TV. Pierwsze studio na żywo w tę sobotę!
24.01.2019

Szykujemy dla Was coś specjalnego. Wzorem klubów z piłkarskiej ekstraklasy tworzymy nowy projekt, który stopniowo ma się rozwijać. BM Slam Stal TV, bo tak nazywa się nasze klubowe dzieło, wchodzi w życie. Telewizja ta będzie bezpłatna i dostępna dla wszystkich, materiały ukazywać się będą na kanale YouTube. Prowadzić ją będzie Bartosz Karasiński, który przez blisko 20 lat pracował w roli dziennikarza lokalnej telewizji. Już w sobotę premiera. Od 10:30 zapraszamy na przedmeczowe studio!

Prowadził swoje własne autorskie programy, był prezenterem sportowym, tworzył reportaże. W przeszłości współpracował też z największymi redakcjami w Polsce. Teraz Bartosz Karasiński w pełni poświęci się BM Slam Stal TV. – Chcemy stworzyć coś, co zaciekawi fanów. Mamy ambitne plany, po Nowym Roku szybko zaczęliśmy realizować nasze założenia. Zaopatrzyliśmy się w profesjonalny sprzęt, tak aby przedstawić produkt jak najwyższej jakości merytorycznie, ale także pod względem technicznym – mówi. – Jesteśmy coraz bliżej, aby wszystko zaczęło funkcjonować na najwyższych obrotach – dodawał niedawno. Teraz wiemy, że premierę zaplanowano na 26 stycznia, kiedy wicemistrz Polski podejmować będzie Legię Warszawa. Od 10:30 na kanale YouTube na żywo rozpocznie się przedmeczowe studio, jego gospodarzem będzie Bartosz Karasiński, a obok niego prowadzącym też Łukasz Majewski. Klub zaprasza do śledzenia relacji również po spotkaniu, bowiem o 15:30 rozpocznie się druga część transmitowanego z hali studia.

Czym BM Slam Stal chce zaskoczyć? Każdy ma znaleźć coś dla siebie. Wywiady z zawodnikami, fachowe analizy, rozmowy z ludźmi ze świata sportu, programy studyjne. Wszystko rozwijać się ma stopniowo i etapami. Będziemy prowadzić też przedmeczowe i pomeczowe studio na żywo. Co ciekawe, po każdym ligowym meczu wezmą w nim udział wybrani zawodnicy i trenerzy żółto-niebieskich. Kibice dostaną możliwość zadawania im pytań, na które bohaterzy spektaklu będą odpowiadać bezpośrednio w studiu. Montażem i realizacją programów na żywo zajmie się specjalista w tym zakresie, Mateusz Ulbrych. Fani mogą liczyć więc na ciekawą zapowiedź oraz podsumowanie danego meczu!

Łukasz Majewski niedawno zdecydował się zakończyć karierę, ale w klubie objął inne stanowisko. Dzięki zebranemu doświadczeniu pomaga w zarządzaniu oraz szkoleniu młodzieży. Teraz prowadzić będzie także swój autorski program w BM Slam Stal TV. Wielu ostrzy sobie zęby, aby zobaczyć, jak skrzydłowy poradzi sobie z mikrofonem. Ponadto szeregi telewizji BM Slam Stal zasilił dziennikarz Radio Eska, Jakub Olejnik, który nie rezygnuje z pracy w radiu, ale wraz z Karasińskim i Majewskim będzie dbał o atrakcyjność projektu wicemistrzów Polski.

– Gramy 30 meczów w sezonie zasadniczym, odwiedzamy szkoły, przeprowadzamy treningi z młodzieżą, mamy swoją akademię. W klubie bardzo dużo się dzieje, teraz chcemy zrobić coś dla kibiców i pokazać im to wszystko z innej perspektywy. Ma powstać dużo ciekawych materiałów, o sporcie, ale także codziennym życiu zawodowych koszykarzy. To będzie coś zupełnie innego. Osobiście już nie mogę doczekać się efektów – mówi prezes klubu, Paweł Matuszewski.