Aktualności

Amerykańska firma rozpoczyna współpracę z BM Slam Stal
28.01.2019

Do grona sponsorów naszego klubu dołącza kolejna firma i to zagraniczna, mająca swoją siedzibę w słonecznej Kalifornii. To firma C&A Flooring, która na amerykańskim rynku w branży budowlanej działa prężnie od 2006 roku.

Właścicielem firmy C&A Flooring jest pochodzący z naszego regionu Krzysztof Wawrzyniak. Firma działa w branży budowlanej, mając mocną pozycję na rynku w Kalifornii.

Właściciel firmy nie zapomina o swoich korzeniach. Jest kibicem sportu, a w szczególności koszykówki. Od wielu lat współpracuje z Pawłem Matuszewskim, prezesem BM Slam Stal. Teraz firma C&A Flooring została sponsorem naszego klubu. Oczywiście, to jest dla nas świetna informacja.

Podpisana umowa zakłada również wspieranie Akademii Koszykówki BM Slam Stal. Trwają prace nad tym, żeby najzdolniejsi adepci naszej szkółki mieli też możliwość wyjazdu do USA i treningów pod okiem tamtejszych trenerów.

Dodać należy, że firma naszego nowego sponsora ma również swoje przedstawicielstwo w naszym kraju, działając na rynku nieruchomości. Zobaczcie materiał video, który prezentuje ofertę naszego sponsora.  Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +1 (949) 887-6204.