Aktualności

Złomex nowym sponsorem!
01.03.2019

Z dużym zadowoleniem chcemy poinformować, że nasz klub pozyskał kolejnego sponsora. Cieszymy się niezmiernie, że od dziś zespół Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski wspierać będzie firma Złomex.

Należąca do Patryka Gruszki firma Złomex działa na rynku od 2011 roku. Przez ten czas zdobyła zaufanie wielu klientów, posiadając renomę i mocną pozycję na rynku.

Złomex to nie tylko skup metali, akumulatorów, złomu stalowego, czy makulatury. To także urzędowe złomowanie pojazdów oraz szereg innych usług. Firma Złomex skupuje: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, chromonikiem, cynk, ołów oraz akumulatory, silniki elektryczne, agregaty i złom stalowy.

W bogatej ofercie firmy Złomex znajduje się także rozbiórka konstrukcji stalowych i maszyn. Firma oferuje własny transport, dostarcza kontenery i wydaje karty odpadu.

Teraz firma Złomex dołączyła do grona sponsorów wicemistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski. 

To dla nas świetna wiadomość. Witamy więc firmę Złomex w gronie naszych sponsorów, dziękując jednocześnie za wsparcie i zaufanie. Jesteśmy przekonani, że rozpoczęta współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom. 

Gorąco zapraszamy do korzystania z bogatej oferty firmy Złomex, która swoją siedzibę posiada w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Składowej 1.

Zapraszamy jednocześnie do kontaktu z firmą pod numerem telefonu: 500 878 751.

Warto również odwiedzić stronę internetową:

http://skupzlomuostrow.pl

Autor: Redaktor BM SLAM STAL