Aktualności

Wentchom dołącza do grona naszych sponsorów
27.03.2019

Z dużym zadowoleniem chcemy poinformować, że kolejna firma rozpoczyna na dobre współpracę z naszym klubem. Do grona sponsorów Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski, dołącza bowiem producent wentylacji WENTCHOM. To firma działająca na rynku od dwunastu lat, posiadająca renomę i uznaną markę oraz bogatą ofertę dla swoich klientów. Witamy w gronie sponsorów trzykrotnego medalisty mistrzostw Polski i tegorocznego zdobywcy Pucharu Polski!

Firma Wentchom, której właścicielem jest Dawid Choma powstała w 2007 roku jako firma specjalizująca się w montażu systemów wentylacyjnych.

Od 2010 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją działalność o produkcję elementów wentylacyjnych. Produkujemy szeroki asortyment przewodów standardowych jak i nietypowych, robionych pod specjalne zamówienie, ponieważ wychodzimy z założenia, iż indywidualny klient to także indywidualne potrzeby.

Firma Wentchom zatrudnia najlepszych fachowców, którzy pracują w branży od lat.

Wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwia to utrzymanie niezmiennej – wysokiej jakości naszych produktów oraz świadczonych usług, które sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom.

Stabilna kadra, doświadczeni pracownicy oraz nieustanny rozwój firmy pozwala na utrzymanie zaufania naszych stałych klientów jak i zdobywanie zaufania nowych.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty firmy Wentchom.

Koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową naszego nowego sponsora:

http://wentchom.pl

WENTCHOM

Adres kontaktowy:

Topola Osiedle
ul. Dworcowa 56
63-421 Przygodzice

Numer telefonów:

+48 693 119 756
+48 535 011 461

Adres email:

biuro@wentchom.pl

wentchom@wp.pl