Aktualności

Witamy ponownie. Meble Doktór sponsorem Arged BMSLAM Stal
01.04.2019

Firma Meble Doktór jest doskonale znana zarówno na polskim, jak i europejskim rynku. To firma działająca już od ponad 30 lat. Tadeusz Doktór, właściciel firmy to duży sympatyku sportu. W tym gronie jest także i koszykówka. Dlatego z dużym zadowoleniem chcemy poinformować, że firma Meble Doktór ponownie dołącza do grona sponsorów Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolskim. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca ponownie przyniesie wiele korzyści dla obu stron.

www.mebledoktor.pl

Kiedy ponad trzydzieści lat temu, dokładnie w 1987 roku, Tadeusz Doktór otwierał niewielki zakład produkcyjny, zapewne nie spodziewał się, że kładzie podwaliny pod ogólnopolską markę meblową. Dziś, produkowane przez jego firmę meble sosnowe cieszą się doskonałą opinią wśród Klientów i można je znaleźć w wielu polskich domach. Firma dokłada wszelkich starań, by cechowała je najwyższa jakość oraz ponadprzeciętna wytrzymałość, dzięki czemu klienci mają pewność, że kupują meble na lata.

Dzięki rzetelnej pracy, konsekwencji i autentycznej pasji z niewielkiego zakładu powstała firma produkująca meble sosnowe, tapicerowane i materace. Firma posiada silną pozycję jako producent mebli drewnianych na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

-Naszym celem jest nieustanne wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów, dlatego nieustająco ulepszamy naszą ofertę. W kolekcji Meble Doktór każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy ceni sobie szyk i elegancję, czy prostą nowoczesną linię – czytamy na stronie internetowej naszego sponsora.

W dostępnym asortymencie firmy Meble Doktór znajdziemy mnóstwo mebli sosnowych. To m.in. krzesła, komody, szafy sosnowe, łóżka małżeńskie, łóżka podwójne, łóżka hotelowe, łóżka pojedyncze, łóżka młodzieżowe, łóżka dziecięce, łóżka tapicerowane, piętrowe, a także stoły drewniane. Dla dużej wygody klientów firma podzieliła je na kilka kolekcji. Dokonać zakupu można w sklepie internetowym bądź w jednym z wielu punktów stacjonarnych, które znajdują się w takich miastach jak np. Wrocław, Chorzów, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Warszawa czy Katowice

www.mebledoktor24.pl


Salony firmowe:
1. Świeca 52
63-430 Odolanów
godziny otwarcia: pn.-pt. 7-16, sob. 8-14
2. Ostrów Wielkopolski
ul. Kaliska 79 ( wejście od Aleja Słowackiego )
godziny otwarcia: pn.-pt. 10-18, sob. 10-14
3. Ostrów Wielkopolski
ul. Sobieskiego 5
godziny otwarcia: pn.-pt. 10-18, sob. 10-14