Aktualności

Kwiecień, czyli ostatni miesiąc rundy zasadniczej
04.04.2019

Rozpoczynamy ostatni miesiąc sezonu zasadniczego tegorocznych rozgrywek Energa Basket Ligi. Za nami 25. ligowych pojedynków. Przed nami jeszcze pięć spotkań, a w maju oczywiście startuje najważniejsza część każdego sezonu – faza play off. W kwietniu z pięciu naszych spotkań, trzy zostaną zaprezentowane na antenie Telewizji Polsat Sport.

W sobotę, 6 kwietnia we własnej hali podejmować będziemy KING Wilki Morskie Szczecin SA. Tydzień później, w sobotę, 13 kwietnia zagramy w Sopocie z tamtejszym Trefl Sopot. To spotkanie będzie transmitowane przez stację Polsatsport.pl.

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz, który w środowy wieczór, 17 kwietnia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Wtedy naszym rywalem będzie Polski Cukier Toruń. Także i to starcie będzie meczem telewizyjnym. Stąd początek zaplanowano na godzinę 20:00.

Ostatnie dwa spotkania rundy zasadniczej rozegramy na wyjeździe. W Wielką Sobotę, 20 kwietnia o godzinie 15:00 rozpoczniemy wyjazdowy pojedynek w Stargardzie z zespołem Spójnia Stargard Sportowa SA. Na koniec sezonu regularnego czeka nas występ we Włocławku. Mecz z Anwil Włocławek rozegrany zostanie w niedzielę, 28 kwietnia. To będzie kolejne kwietniowe spotkanie, które będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polsat Sport.

Przed nami kwiecień pełen dużych koszykarskich emocji. Zapowiada się świetny miesiąc, a później ruszy faza play off i rozpocznie się bitwa w najważniejszej części rozgrywek.