Aktualności

PHU Siga dołącza do naszego klubu!
15.04.2019

Zajmująca się transportem i logistyką firma Siga została naszym nowym sponsorem! To firma, która działa na terenie całej Unii Europejskiej, a swoją główną siedzibę ma w Kaliszu. Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że kolejny sponsor dołącza do naszego klubu. Witamy w BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski!

 

Firma Siga powstała w 2010 roku. Zajmuje się transportem i logistyką na terenie Unii Europejskiej. – Dysponujemy własną flotą samochodów ciężarowych oraz magazynami w Polsce oraz w Anglii – tłumaczy Łukasz Pawlak, właściciel firmy.

Siga to firma, która działa prężnie i stale się rozwija, posiadając mocną oraz ugruntowaną pozycję na rynku transportowym. – Cechuje nas terminowość, niezawodność oraz pełna kontrola transportu towarów. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem oraz biegłą znajomością języków obcych – podkreśla właściciel firmy.

My cieszymy się ogromnie, że do naszego grona sponsorów i partnerów dołącza kolejna firma. To kolejne potwierdzenie, że wspieranie klubu BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski jest dobrą i zarazem trafną inwestycją, która zawsze przynosi dobre efekty dla obu stron.

 

PHU SIGA

Pułaskiego 32-40/55

62-800 Kalisz

Telefon:

+48 602 249 988

+48 606 401 201

Email:

siga.polska@gmail.com

Strona internetowa:

http://siga-transport.pl