Aktualności

Oglądaj studio na żywo. Tylko u nas!
16.04.2019

Runda zasadnicza tegorocznego sezonu w Energa Basket Lidze znajduje się na finiszu. Naszej drużynie pozostały już tylko trzy mecze do rozegrania. W środowy wieczór we własnej hali podejmujemy Polski Cukier Toruń. To będzie szlagierowy pojedynek na szczycie. Dla kibiców basketu szykuje się świetne widowisko i olbrzymia dawka emocji. Tradycyjnie sporo ciekawych materiałów pojawi się w naszej klubowej telewizji. W środę o godzinie 18:00 rozpoczniemy studio na żywo, w którym Bartosz Karasiński i Łukasz Majewski będą zapowiadać ostrowsko-toruńską rywalizację. Około 20 minut po zakończeniu spotkania zaprezentujemy studio na żywo, w którym ocenimy i podsumujemy ten mecz. To wszystko tylko u nas!

Studio na żywo przed meczem Arged BMSLAM Stal – Polski Cukier Toruń, początek o godzinie 18:00

Studio na żywo po meczu Arged BMSLAM Stal – Polski Cukier Toruń, początek około 20 minut po zakończeniu meczu: