Aktualności

We wtorek rusza sprzedaż biletów
29.04.2019

Mamy dla Was kilka ważnych informacji przed rozpoczęciem fazy play off, które dotyczą biletów na mecze I rundy z Anwilem Włocławek. Sprzedaż biletów rozpocznie się już we wtorek.

Dwa pierwsze mecze 2 i 4 maja odbędą się w hali we Włocławku. Spotkanie numer 3 w Ostrowie Wielkopolskim rozegrane zostanie we wtorek, 7 maja, natomiast ewentualny czwarty mecz został zaplanowany na czwartek, 9 maja.

Ceny biletów na mecze fazy play off są takie same, jak w poprzednim sezonie. Wejściówka normalna kosztuje 50 złotych, natomiast bilet ulgowy kosztuje 35 złotych.

W związku z pewnymi ograniczeniami związanymi z meczami w hali w Ostrowie Wielkopolskim, które zostały nałożone przez władze Polskiej Ligi Koszykówki, ze sprzedaży wyłączone są pierwsze rzędy za koszami na trybunie C i D. Jednocześnie to samo dotyczy miejsc na trybunach B1 i B2, czyli po przeciwległej stronie od trybuny głównej.

Na mecze fazy play off nadal obowiązują karnety VIP oraz karnety sponsorskie. Jednocześnie, posiadacze zwykłych całosezonowych karnetów mają prawo pierwokupu biletów w takiej samej liczbie (w dostępnych miejscach na trybunach C i D).

W związku z tym, posiadacze karnetów zwykłych będą mogli zakupić bilety na mecz numer 3 w siedzibie klubu przy ulicy Kusocińskiego 1 we wtorek, 30 kwietnia w godzinach od 12 do 17. Sprzedaż internetowa biletów, poprzez system A-bilet rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 19.

Ponadto, po ustaleniach z Klubem Kibica, podobnie, jak w poprzednim sezonie, znaczna część biletów na trybunie C przekazana zostanie właśnie KK.