Aktualności

Jarosław Mokros na 2 lata w BM Slam Stal
15.07.2019

Jarosław Mokros został nowym zawodnikiem Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski. 29-letni skrzydłowy podpisał dwuletnią umowę z naszym klubem! Do ,,Stalówki” Jarosław Mokros trafia z Stelmet Enea BC Zielona Góra, w którym występował od 2017 roku. W naszej klubowej telewizji znajdziecie już rozmowę z nowym graczem w składzie drużyny trenera Jacka Winnickiego.

Nowy sezon będzie dla Jarosława Mokrosa jubileuszowym, dziesiątym na parkietach Energa Basket Liga. W koszykarskiej elicie 29-letni dzisiaj zawodnik debiutował w 2009 roku w barwach Polonii 2011 Warszawa. Przygodę z basketem Jarosław Mokros rozpoczynał za to w rodzinnej Łodzi w barwach tamtejszego ŁKS-u. Do tej pory w ekstraklasie nasz nowy nabytek występował w takich klubach, jak: Start Gdynia, Energa Czarni Słupsk oraz Stelmet Enea BC Zielona Góra. W Energa Basket Liga ,,Mokry” rozegrał łącznie 289 spotkań.

Teraz będzie zakładał żółto-niebieską koszulkę Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski!

Rozmowa z Jarosławem Mokrosem: