Aktualności

INSEKTserwis także stawia na ,,Stalówkę”
28.09.2019

Tej firmy nie trzeba nikomu przedstawić. Kto miał problem ze szkodnikami czy gryzoniami, wie że musi poradzić się firmy INSEKTserwis. Istniejąca od 2006 roku firma ma w swojej ofercie kompleksowe likwidację oraz zabezpieczenie obiektów przed występowaniem szkodników. Przy okazji właściciel, Pan Mateusz Jura jest zagorzałym fanem koszykówki. Współpraca na linii InsektSerwis – BM Slam Stal od lat układa się wzorowo, za co wielkie podziękowania! My z kolei polecamy fachowe usługi firmy pana Mateusza, która w swojej profesji jest po prostu najlepsza!

O firmie:

Skutecznie eliminujemy szkodniki
P.U.H. INSEKTserwis na rynku istnieje od 1 grudnia 2006 roku. Naszym głównym celem jest rozwiązywanie Waszych problemów ze szkodnikami, poprzez ich trwałą likwidację oraz zabezpieczanie obiektów przed ich występowaniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy dużą wiedzę na ten temat. Możemy Ciebie zapewnić, że wybierając nas, zyskujesz gwarancję fachowo wykonanej usługi, która zostanie przeprowadzona z zachowaniem wszelkich zasad i norm prawno moralnych.

W trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twoich zwierząt domowych, przy rozwiązywaniu problemów staramy się wykorzystywać jak najmniej środków chemicznych. Jeżeli już z nich korzystamy, to tylko od sprawdzonych dostawców, których produkty posiadają liczne certyfikaty potwierdzające ich niską lub zerową szkodliwość dla naszego zdrowia.

Wieloletnie doświadczenie w żaden sposób nie powoduje, że przestajemy się rozwijać. Wręcz przeciwnie! Uczestniczymy w licznych szkoleniach dzięki czemu stale się rozwijamy. W ostatnim czasie nasza uwaga została mocno skupiona na szkodnikach drewna, które stają coraz większym problemem. My natomiast chcemy ten problem szybko i skutecznie dla Ciebie rozwiązać.

Nie czekaj, poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy Twój problem.
Zadzwoń +48 512 322 215.

—> Strona internetowa <—