Aktualności

K-Fox – czyli sprawdzony sponsor
28.09.2019

BM Slam Stal to jedyny reprezentant Wielkopolski w koszykarskiej Energa Basket Lidze. Cieszy nas niezmiernie, że fanatyków basketu w Ostrowie Wielkopolskim i regionie jest tak wielu. Do tego grona zaliczyć trzeba na pewno firmę K-Fox Centrum budowlane, którą ma swoją siedzibę w Kaliszu. K-Fox wspiera nas już od kilka sezonów. Bardzo dziękujemy za wsparcie! Przy okazji chcemy zaznaczyć, że kupując produkty w firmie K-Fox, wspierają Państwo klub BM Slam Stal. Zachęcamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą!

O firmie:

Szukacie Państwo transportu? A może chcielibyście wynająć specjalistyczne narzędzia? A może potrzebne jest rusztowanie?
Świadczymy szereg usług, które odpowiadają na wiele potrzeb naszych Klientów. Wiemy co jest potrzebne na którym etapie inwestycji. Wiemy jak czasami trudno znaleźć transport, akurat wtedy, kiedy jest potrzebny.

Pamiętajcie: K-Fox jest w Kaliszu właśnie dla Was!

W K-Fox wierzymy, że nowoczesne standardy współpracy, innowacyjne materiały budowlane i unikalne podejscie do klienta to gwarancja sukcesu. Rynek materiałow budowlanych szczególnie mocno opiera się na długoterminowych relacjach z Klientami. Jeśli ktoś zaufa naszej jakości, naszemu doradztwu, zostaje z nami na dłużej. Wśród odbiorców naszej hurtowni materiałów bodowlanych są zarówno duże firmy budowlane, jak i indywidualni Klienci. Od zawsze stawialiśmy sobie za zadanie aby być również doradcą Klienta, oferując porady w zakresie doboru materiałów dostosowanych do wymogów poszczególnych grup odbiorców.

Oferujemy bardzo szeroką gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych. Praktycznie nie ma w okolicach Kalisza budynku przy budowie którego nie użyto by materiałów budowlanych lub wykończeniowych pochodzących z firmy K-Fox.

Pracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku budowlanym w Polsce. Obsługujemy inwestycje nie tylko w Kaliszu, ale w całej Południowej Wielkopolsce. K-Fox to najprostszy sposób na dobrą budowę.

—> Strona internetowa <—