Aktualności

Z Argedem na dobre i na złe!
28.09.2019

Firma ARGED jest z naszym zespołem wręcz od samego początku. Pani Bogna i Pan Tomasz Wasiak to wielcy sympatycy sportu, a koszykówka jest wyjątkowa ich sercu. Jesteśmy dumni, a zarazem wdzięczni, że możemy liczyć na wsparcie od tak cenionej i uznanej na rynku marki! Współpracuje koordynuje nieoceniony Mateusz Krawczyński, który pełni w firmie kierownicze stanowisko, a prywatnie interesuje się basketem z dużym zapałem. Mając na pokładzie takich ludzi, możemy być spokojni. Wielkie podziękowania dla firmy ARGED!
O firmie:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ARGED istnieje na rynku polskim od 1991 roku, zajmuje się produkcją systemów poziomujących do wanien i brodzików oraz elementów z tworzyw sztucznych. Posiadamy duże doświadczenie w profilu naszej działalności oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Służymy poradami, konsultacjami oraz chętnie pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z tematyką naszej produkcji. roku 2007 uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny mieszczący się w miejscowości Ociąż gmina Nowe Skalmierzyce. Dzięki zakupowi nowoczesnych maszyn i urządzeń, zakład posiada obecnie znaczącą zdolność produkcyjną i szybką zdolność wdrożeniową. Nasz park maszynowy składa się z wtryskarek do tworzyw sztucznych, pras mimośrodowych i hydraulicznych. Posiadamy zaplecze narzędziowe, co pozwala w możliwie najkrótszym czasie zaprojektować, wykonać narzędzie oraz uruchomić produkcję na przedstawiony element konstrukcyjny z tworzywa sztucznego lub element metalowy.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja systemów poziomujących do wanien i brodzików oparta na naszych wzorach jak i powierzonych przez odbiorców. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą estetyką. Dysponujemy swoim transportem oraz umową z firmą spedycyjną co zapewnia bezproblemową dostawę loco magazyn kontrahenta w ciągu 24 godzin.

Posiadamy kilka wzorów przemysłowych zastrzeżonych w URZĘDZIE PATENTOWYM RP obejmujących system poziomowania brodzika jak i jego mocowanie.

—> Strona internetowa <—