Aktualności

NED Transport od początku gra z nami!
02.10.2019

Jeśli mowa o sponsorach klubu BM Slam Stal, nieocenione wsparcie co roku okazuje nam firma PHU NED Transport. Pan Mirosław Ryżak, to wielki sympatyk koszykówki, który oprócz sponsorowania klubu, jest też wiernym kibicem naszej drużyny. Bez jego udziału funkcjonowanie naszej drużyny na takim poziomie nie byłoby możliwe, za co serdecznie mu dziękujemy.

Firma NED dysponuje samochodami ciężarowymi z naczepami plandekowymi o ładowności do 24 ton. Pojazdy ich firmy posiadają odbiorniki GPS, co w znacznym stopniu wpływa na jakość oferowanych usług.

PHU NED Transport prowadzi usługi na terenie całej Unii Europejskiej, przy czym specjalizujemy się w transporcie na Szwecję, Norwegię, Danię oraz Europę Zachodnią. Czytamy na ich stronie: – Transportujemy wszelkiego rodzaju ładunki: – art. kolonialne – art. paletowe – art. nieżywnościowe. Oferujemy również przewóz wielu innych ładunków – zgodnie z wymogami klienta.

—-> Strona internetowa <—-