Aktualności

Walczak Group – zaufany sponsor klubu
02.10.2019

Bardzo cieszy nas fakt, że partnerzy, którzy do nas dołączają, cenią sobie współpracę i często zostają z nami także na następne lata. Tak właśnie jest z firmą Walczak Group. Renomowana pracownia architektoniczna zaczęła współpracować z nami w 2018 roku, a teraz niezmiernie miło poinformować nam, że będzie wspierać “Stalówkę” także w sezonie 2019/2020. Wielkie ukłony dla Pana Mariusza Walczaka, właściciela, a zarazem fana sportu i drużyny BM Slam Stal.

O firmie:

Pracownia projektowa Walczak Group to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu architektury kubaturowej takiej jak obiekty przemysłowe produkcyjno-magazynowe, centra logistyczne, budynki biurowe, usługowe i handlowe. Pracownia powstała w 2010 r. z inicjatywy jej właściciela Mariusza Walczaka, jako następstwo wieloletniej praktyki, zarówno projektowej jak i w kierowaniu zespołem projektantów. Łącznie to ponad 20 lat doświadczenia na każdym etapie projektowania i nadzorowania realizacji inwestycji na terenie całej Polski.

W chwili obecnej pracownię tworzy trzech architektów prowadzących, z których każdy kieruje swoim zespołem branżowym. W sumie, przy naszych projektach, współpracuje ok. 40 specjalistów w branżach: konstrukcyjno-budowlanej, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych i niskoprądowych, technologicznych, drogowych, badań gruntu, geodetów, kosztorysantów oraz rzeczoznawców do spraw bezpieczeństwa pożarowego, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy. Podejmowanie kolejnych wyzwań stawianych przez Inwestorów sprawia, że nasza pracownia systematycznie rozwija się, ciągle poszerzając swój zespół i kapitał zebranych doświadczeń.

Od samego początku dewizą przyświecającą tworzeniu kolejnych projektów jest indywidualne podejście do każdego Klienta, wysoka jakość architektury i rozwiązań projektowych a także optymalizacja kosztów realizacji obiektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Naszym Partnerom biznesowym proponujemy kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji projektowych poprzez planowanie kosztów, uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji administracyjnych aż po zastępstwo Inwestycyjne i nadzór nad realizacją. Na każdym etapie służymy naszą wiedzą techniczną i wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy z nami.

Pracownia projektowa Walczak Group ma swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Rzemieślniczej 3. Telefon kontaktowy do pracowni to: 535 103 111.

https://www.facebook.com/WalczakGroup/