Aktualności

Awra nadal wspiera ostrowski basket
06.10.2019

Bardzo miło nam poinformować, że klub BM Slam Stal w sezonie 2019/2020 wciąż wspierać będzie firma AWRA, mająca w swojej ofercie produkty z kury mięsnej i zajmująca się przetwórstwem drobiu. Cieszy fakt, że “Stalówka” ma swoich sympatyków w całym regionie. Firma AWRA, której siedziba znajduje się w Odolanowie jest naszym sponsorem już od poprzedniego sezonu. Teraz współpraca została kontynuowana za co serdecznie dziękujemy!  

O firmie:

Przedmiotem działalności AWRA Sp. z o.o. jest produkcja mięsa chłodzonego i mrożonego pozyskanego z kur mięsnych typu reprodukcyjnego oraz jego dystrybucja w kraju i za granicą.

Działamy od 1989 roku na terenie Wielkopolski, dostarczając, naszym klientom wysokiej jakości produkty drobiowe.

Współpracujemy z hodowcami kur typu reprodukcyjnego prawie w całej Europie.

Rzetelnością i uczciwością, zdobyliśmy zaufanie hodowców w Polsce i w wielu krajach europejskich.

Większość dostawców jest z nami związana już od kilku lat. Dokładamy wszelkich starań, aby wywiązać się z wcześniejszych ustaleń i odebrać stado w jak najkrótszym terminie. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, przystosowaną wyłącznie do transportu kur typu reprodukcyjnego. Nasze auta wyposażone są w specjalistyczne klatki do przewozu drobiu. Każe z nich zabiera z fermy jednorazowo ok. 5000 sztuk kur. Jesteśmy w stanie realizować skup w oparciu o długoterminowe umowy. Hodowca może liczyć na rzetelne rozliczenie i szybką płatność.

 

—> Strona internetowa <—

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa
Świeca 204 , 63-430 Odolanów
tel./fax: +48 62 733 26 70
e-mail: biuro@awra.com.pl