Aktualności

Siga – stabilny i godny zaufania partner
06.10.2019

Bardzo cieszymy się, że klub BM Slam Stal wspierają także firmy z okolic Ostrowa Wielkopolskiego. Jesteśmy jedynym przedstawicielem Wielkopolski w Energa Basket Lidze i chcemy godnie reprezentować nasz region. To nie byłoby możliwe bez wsparcia tak wspaniałych sponsorów. Do tego grona zaliczyć trzeba firmę SIGA, działającą w branży transportu i logistyki. Jej właściciel, Pan Łukasz Pawlak to wielki sympatyk koszykówki, regularnie śledzący poczynania żółto-niebieskich.

O firmie:

Działamy na terenie Unii Europejskiej
Naszą najmocniejszą stroną są transporty 
do/z Niemiec i Wielkiej Brytanii, gdzie posiadamy pojazdy każdego dnia. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, dzięki którym towary bezpiecznie i na czas trafiają do miejsca przeznaczenia.

Partner godny zaufania
Posiadamy ponad 17 własnych zadbanych zestawów pojazdów. W razie większej liczby ładunków wspomagamy się naszymi zaufanymi partnerami. Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Unii Europejskiej, a naszą najmocniejszą stroną są transporty do/z Niemiec i Wielkiej Brytanii, gdzie posiadamy pojazdy każdego dnia. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, dzięki którym towary bezpiecznie i na czas trafiają do miejsca przeznaczenia.

Nasze samochody wyposażone są w monitoring GPS, a stały kontakt telefoniczny z kierowcą pozwala na nieustanną informację o losach przewożonych towarów.

Posiadamy Licencje:
Licencja na krajowy transport drogowy
Licencja unijna na międzynarodowy transport drogowy
Licencja spedycyjna

Monitoring GPS 24h
Nasze samochody wyposażone są w monitoring GPS, a stały kontakt telefoniczny z kierowcą pozwala na nieustanną informację o losach przewożonych towarów.

Nasze Magazyny
Świadczymy usługi magazynowania długoterminowego, jak również wszelkiego rodzaju przeładunki. Hala magazynowa wyposażona została w dwa wózki widłowe, oraz wózek paletowy ręczny i elektryczny. Ponadto na magazynie znajduje się również wag

—> Strona internetowa <—