Aktualności

Dolina Baryczy – jedyna taka woda
08.10.2019

Jeśli woda, to tylko ta z Doliny Baryczy, produkowana przez firmę Jerzy! O współpracy na linii BM Slam Stal – Wytwórnia Wód Gazowanych można wypowiadać się w samych superlatywach. Ich produkty to nieodłączny element naszego klubu. Koszykarze “Stalówki” piją wodę codziennie na treningach, a także podczas meczów w Energa Basket Ligi. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że możemy liczyć na takiego partnera, jak firma Jerzy. Współpracę koordynuje Pan Marcin Nowak, za co serdecznie dziękujemy!

Oferta:

– Naturalne wody mineralne:
*niegazowana
*gazowana średnionasycona dwutlenkiem węgla
*lekko gazowana

– Dolina Baryczy ze smakiem:
*Bociuś” 0,5l oraz 1,5l na bazie wody mineralnej: jabłkowa, truskawkowa, cytrynowa

-Napoje na bazie naturalnej wody mineralnej:
*napoje 0,5 gazowane na bazie wody mineralnej: oranżada czerwona, pomarańcz, cola
*napój Jerry 0,33l: oranżada czerwona, pomarańcz, cytryna, wiśnia, kiwi, mango
*”Fil” 1,5l gazowany na bazie naturalnej wody mineralnej: oranżada czerwona, żółta, biała, zielona, pomarańcz, cytryna, lemon, kiwi, cola

O firmie:

Wytwórnia Wód Gazowanych „Jerzy” to firma z ponad trzydziestoletnią tradycją. Powstała na początku 1979 roku, a jej założycielami są Jerzy i Aleksandra Nowak. W pierwszych latach działalności produkcja obejmowała jedynie wodę gazowaną i oranżadę wyborową w butelkach szklanych o pojemności 0,33l.

Uruchomienie nowego zakładu w 1984 roku umożliwiło wejście na rynek z nowymi napojami w opakowaniach szklanych o pojemności 1,0 litra. W latach dziewięćdziesiątych właściciele zrealizowali szereg znaczących inwestycji, których głównym celem było ulepszenie technologii i dostosowanie oferowanego asortymentu do rosnących coraz bardziej wymagań klientów.

Poczynione kroki szybko zaowocowały i pozwoliły na uruchomienie produkcji napojów smakowych: ‘Fil’ oraz ‘Fil XL’ w butelkach typu PET. W trosce o bezpieczeństwo produktu i podniesienie poziomu obsługi klienta od 2003 roku firma rozpoczęła wprowadzanie zintegrowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem HACCP i jakością produktu zgodnie z normą ISO 9001.

W lipcu 2007 roku właściciele firmy dokonali otwarcia nowego zakładu w miejscowości Wierzbno położonej koło Ostrowa Wielkopolskiego. Wraz z powstaniem nowego zakładu produkcyjnego w Wierzbnie została stworzona nowa marka naturalnej wody mineralnej – „Dolina Baryczy”.

Ponadto nowe możliwości technologiczne w zakładzie produkcyjnym umożliwiły wzbogacenie podstawowej oferty w nowe produkty na bazie naturalnej wody mineralnej „Dolina Baryczy”, między innymi wody smakowe „Dolina Baryczy” oraz galony.
Kolejnym znaczącym okresem w historii Wytwórni był rok 2013. Firma unowocześniła park maszynowy, co znacznie zwiększyło wydajność oraz podniosło jakość oferowanych produktów na bazie naturalnej wody mineralnej i natychmiast zaowocowało pozyskaniem nowych klientów.

Kolejne lata to czas pełen wyzwań i szans na dalszy intensywny rozwój i umacnianie pozycji Wytwórni na rynku naturalnej wody mineralnej i napojów na bazie naturalnej wody mineralnej w Polsce.

Strona internetowa:

http://www.jerzy.com.pl