Aktualności

Vixon od lat w gronie sponsorów BM Slam Stal
08.10.2019

Hurtownia Vixon to znana i ciesząca się zaufaniem wśród klientów firma, mająca w swojej ofercie szeroki asortyment oraz bogate doświadczenie w handlu. Korzystać z ich oferty można stacjonarnie, ale także internetowo, robiąc zakupy online. Właściciel, Pan Maciej Miłosz to prywatnie wielki sympatyk koszykówki, który wspiera “Stalówkę” już od 2015 roku. Chcemy w tym miejscu gorąco za to podziękować!  Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą firmy Vixon. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jednocześnie korzystając z ich oferty wspieracie Państwo klub BM Slam Stal.

Vixon

To miejsce z nadzwyczaj różnorodnym asortymentem oraz niezwykle dużym doświadczeniem w handlu. Na rynku można nas spotkać od 1992 roku. Choć początkowo oferowaliśmy wyłącznie produkty przemysłowe takie jak kasety czy baterie, w ciągu wielu lat znacznie poszerzyliśmy ofertę, odpowiadając na zapotrzebowania rynkowe. Na chwilę obecną towary zostały zaszeregowane w kilka dużych grup oraz kilkadziesiąt mniejszych, pragnąc ułatwić Państwu poruszanie się po naszej ofercie. Poniżej wymieniamy tylko niektóre z nich:

*artykuły biurowe,
*artykuły higieniczne,
*kosmetyki,
*chemię gospodarczą,
*artykuły dekoracyjne,
*zabawki,
*produkty dla niemowląt,
*artykuły sezonowe.

Długoletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiła, że współpracujemy bezpośrednio z największymi polskimi i zagranicznymi markami, a także sami importujemy część towaru. Dzięki temu od lat jesteśmy w stanie zaproponować szeroki wybór produktów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zakres oferowanych przez nas produktów jest niezwykle szeroki, jednak jeszcze nie wszystkie towary znalazły swoje miejsce na naszej stronie. Gdyby zainteresowało Państwa coś czego aktualnie nie ma na stronie, prosimy o informację, z pewnością znajdziemy rozwiązanie.

Dlaczego my?

Naszym głównym celem jest dostarczanie odbiorcom produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. Stale prowadzimy strategię opartą na rozwoju, a nasze działania dopasowujemy do potrzeb klientów. Nasz zespół zbudowany jest z ambitnych i młodych ludzi, służacych radą. Przez wiele lat zaufało nam tysiące klientów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego do każdej transakcji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

—> Strona internetowa <—