Aktualności

Graficolor – poligrafia na najwyższym poziomie
09.10.2019

Grono naszych partnerów nieprzerwanie stanowi niezastąpiona firma Graficolor. Jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy za okazywane wsparcie, bo bez ich pomocy trudno byłoby funkcjonować na ekstraklasowym poziomie. Firma Graficolor jeden z najbardziej wyspecjalizowanych producentów reklamy w Polsce! W nowoczesnej drukarni w Ostrowie Wielkopolskim powstają materiały dla wielu wiodących firm (w tym agencji reklamowych) z różnych krajów Unii Europejskiej. Cieszymy się, że w tym zacnym gronie od kilku lat jest także klub BM Slam Stal! Olbrzymie ukłony i podziękowania dla Panów Romana Stawickiego, Bartosza Stawickiego i Roberta Chłopasia oraz całej załogi Graficolor!

O firmie:

25 lat rozwoju
Historia naszej firmy sięga 1990 roku. Początkowo realizowaliśmy projekty w najefektywniejszej wówczas technice sitodruku. Szybko wzbogaciliśmy ofertę o druk cyfrowy, a następnie – o produkcję nośników reklamy zewnętrznej i reklamy eksponowanej w punktach sprzedaży, otwierając przed Klientami nowe możliwości. Przez 25 lat bezustannie rozbudowywaliśmy i unowocześnialiśmy park maszynowy, aby zmaksymalizować wydajność pracy i zaoferować Klientom najkorzystniejsze ceny – niezależnie od wielkości nakładu.

Perfekcyjny druk na trudnym podłożu
Pozycję wiarygodnego i nowoczesnego producenta materiałów reklamowych uzyskaliśmy, dzięki konsekwentnej polityce inwestycyjnej i wąskiej specjalizacji – wysokiej jakości druku na trudnych podłożach. Drukujemy metodą sitodrukową i cyfrową na takich materiałach, jak:
• poliwęglan
• dibond
• PVC
• AXPET
• polistyren
• różnego typu folie

Nasza drukarnia dysponuje:
• 4 kompletnymi liniami produkcyjnymi sitodruku (największa o maksymalnym formacie 220x140cm)
• tunelem UV
• własną przygotowalnią prepress
• 4 ploterami do druku cyfrowego
• innowacyjną maszyną do druku cyfrowego UV na podłożach płaskich i rolowych
• w pełni wyposażoną wykańczalnią
Specjaliści od najtrudniejszych zadań
Oferujemy kompleksowe rozwiązania poligraficzne. Dostarczamy materiały reklamowe, które pozwalają Klientom na realizację unikalnych, nowatorskich projektów. Dzięki usłudze druku dedykowanego, podejmujemy się zadań nietypowych, dopasowanych do wizerunku i strategii marketingowej Klienta oraz jego możliwości finansowych. Dzięki kadrze z wieloletnim doświadczeniem, pomagamy w doborze najbardziej optymalnych materiałów, metod druku i wykończenia.

Współpraca
Wieloletnia działalność na rynku poligraficznym pozwoliła nam na zbudowanie wizerunku zaufanego partnera biznesowego. Zapraszamy do współpracy zarówno duże przedsiębiorstwa i agencje reklamowe z całej UE, jak również firmy lokalne. Naszym Klientom zapewniamy najwyższy poziom obsługi, bezwzględną terminowość i najkorzystniejsze ceny. Zależy nam na długofalowej współpracy, opartej na zaufaniu i obopólnej satysfakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą GRAFICOLOR.

—> Strona internetowa <—

Graficolor Sp. z o.o.
ul. Staroprzygodzka 137
63-400 Ostrów Wielkopolski

Tel./fax: 62 505 70 67
E-mail: biuro@graficolor.com.pl