Aktualności

Pracownia Sitodruku Zeefdruk – partner godny zaufania i współpracy
09.10.2019

Bardzo miło przedstawić nam naszego następnego partnera, który już od kilku sezonów wspiera BM Slam Stal. To Pan Jakub Pietrzak i jego firma Zeefdruk, fachowo zajmująca się nadrukami na odzieży reklamowej oraz roboczej. My od siebie pragniemy dodać, że trudno o lepszego fachowca w swojej dziedzinie, niż właśnie Zeefdruk! Ich oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a oprócz wykonania, oferują także projekt i doradztwo. Serdecznie polecamy!

O firmie:

Pracownia Sitodruku ZEEFDRUK działa na Polskim rynku nieprzerwanie od początku 2011 roku. Doświadczenie w znakowaniu odzieży, które zdobyliśmy w tym czasie, pozwala nam cieszyć się ogromnym zaufaniem naszych Klientów.

Od początku naszej działalności sukcesywnie powiększamy naszą ofertę i wprowadzamy nowe technologie znakowania odzieży. Dzięki profesjonalnemu podejściu i pasji, a także partnerskim relacjom sprostamy każdym wymaganiom Kontrahenta.

Świadcząc kompleksowe usługi począwszy od projektu i doradztwa, poprzez jego wykonanie, a kończąc na gotowym produkcie, zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rzetelnie, Profesjonalnie,
Zawsze na czas

Powierzając nam pracę możesz być pewny, że całe zlecenie będzie wykonane w założonym termine, a jakość naszych uług będzie na najwyższym poziomie.

—> Strona internetowa <—

Kontakt:

ZEEFDRUK Pracownia Sitodruku

ul. Długa 19
63-400 Ostrów Wielkopolski

+48 62 720 41 91
+48 509 336 475

zeefdruk@zeefdruk.pl