Aktualności

Promax gra razem z nami od 5 lat
10.10.2019

W Ostrowie Wielkopolskim i regionie zna tę firmę praktycznie każdy, a większość zapewne korzysta z ich bogatej oferty. Promax to niezastąpiony dostawca telewizji, internetu oraz telefonii. U nich każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dziękujemy serdecznie, że tak uznana marka wspiera także klub BM Slam Stal! Trwający sezon 2019/2020 jest już piątym kolejnym, kiedy Promax jest na naszym pokładzie. Zachęcamy do zapoznania się z ich różnorodną i przystępną ofertą. 

PROMAX gra razem z nami od 5 lat

PROMAX to firma, która na dobre związana jest z naszym klubem. Dlatego w nowym sezonie nie mogło jej zabraknąć w gronie firm, które wspierają BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski.  Jak mówią właściciele firmy, „lokalny patriotyzm” to dla nich nie puste sformułowanie, a realne działania, w tym wsparcie drużyn sportowych. PROMAX będzie dostarczać swoje usługi naszym zawodnikom, zapewniając im relaks w czasie wolnym od treningów i meczów.

Gramy ramię w ramię z PROMAX! Sprawdźcie ofertę http://www.promax.media.pl/

Cyfrowa telewizja kablowa PROMAX to znakomita oferta dla całej rodziny: różnorodne kanały w doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

Wybierz swój pakiet!

– Plus HD – 189 kanałów, w tym 81 HD

– Wygodny HD – 173 kanały, w tym 67 HD

– Podstawowy HD – 120 kanałów, w tym 45 HD

Cyfrowa telewizja kablowa PROMAX to:

-bogata oferta kanałów
-wygodne funkcje dekoderów cyfrowych
-możliwość odbioru poprzez moduły CAM
-cyfrowa jakość HD
-2 rodzaje Multiroomu – możliwość dobrania aż 3 dodatkowych sprzętów!
-dostęp do usługi VOD i serwisu HBO GO

Internet w PROMAX to:

nawet do 3 m-cy za 1 zł – dla nowych Abonentów
wolność wyboru: w Super Paczce, w duecie z telewizją czy też solo otrzymujesz tę samą prędkość w tej samej cenie!
szybkie, stabilne i niezawodne łącze
dogodne pakiety do wyboru
transfer bez limitu
szerokopasmowy dostęp do Internetu 24 godziny na dobę
usługa Bezpieczny Internet do 2 miesięcy za darmo
profesjonalne wsparcie techniczne
wszystkim klientom oferujemy prywatny adres IP (lub publiczny adres IP jako usługę dodatkową płatną 20 zł/m-c)
konto pocztowe z zabezpieczeniem antywirusowym i przed spamem.