Aktualności

Trofea Sportowe AMS w gronie sponsorów
11.10.2019

Puchary, statuetki, medale czy dyplomy – to wszystko i wiele więcej znajdziecie Państwo w ofercie AMS Puchary, działającej na rynku od 1996 roku. Jednocześnie miło nam poinformować, że firma z takim doświadczeniem i renomą w swojej dziedzinie wspiera nasz klub! Trofea Sportowe AMS to profesjonalizm i staranne wykonanie. Serdecznie dziękujemy Państwu: Agnieszce i Łukaszowi Szkudlarzom za wsparcie klubu BM Slam Stal! 

O firmie:

Firma Trofea Sportowe AMS, istniejąca od 1996 roku, oferuje największy wybór pucharów, statuetek szklanych i odlewanych, medali oraz dyplomów. W ofercie znajdą Państwo między innymi oryginalne upominki na każdą okazję: jubileusze, śluby, urodziny, podziękowania i spotkania firmowe. Firma zajmuje się również grawerowaniem każdego materiału począwszy od szkła, poprzez pleksi, kończąc na metalach: stali, aluminium, złocie i srebrze.

Firma rodzinna o długiej tradycji i dużym doświadczeniu, cały czas się rozwija, chcąc jak najlepiej wykonywać swoje usługi dla klientów.
Korzystamy z wielu specjalistycznych urządzeń renomowanych marek np.: HP, Ricoh, Konica-Minolta, OKI, Epson, Roland, Graphtec, IPG i wiele innych.

—> Strona internetowa <—

Trofea Sportowe AMS Agnieszka i Łukasz Szkudlarz

Adres:
ul. Odolanowska 50
63-400 Ostrów Wielkopolski
Wielkopolskie

Email:
info@ams-puchary.pl
Telefon:
+48 62 735 17 85
Faks:
+48 62 580 20 19
http://www.ams-puchary.pl

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
9:00 – 17:00
w soboty
10:00 – 14:00