Aktualności

Maderm Esthetic – wyjątkowe miejsce dla każdej kobiety
11.10.2019

Maderm Esthetic to prężnie rozwijająca się firma w branży Beauty, zajmująca się kompleksowo makijażem permanentnym. – Każdy z nas wkłada w tę pracę całe serce. Bo to nasze całe życie – mówi personel firmy, a także Pani Agnieszka Majewska, właściciel Maderm Esthetic. Jest nam niezwykle miło, że firma z taką renomą na rynku wspiera także drużynę BM Slam Stal! My, jako klub serdecznie polecamy do zapoznania się z bogatą ofertą Maderm Esthetic, a także do sprawdzenia sklepu internetowego, gdzie bezpośrednio można nabywać ich produkty.

Poznajcie nasz ego sponsora:

Makijaż permanentny to My, My to Makijaż Permanentny. Nie, to nie jest nasza pasja. To nasze życie… Zajmujemy się makijażem permanentnym kompleksowo: od zabiegów upiększających, przez zabiegi korekcyjne, oraz pigmentacje medyczne, prowadzimy szkolenia, warsztaty, konferencje dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Wystawiamy się na targach, współuczestniczymy w eventach, piszemy artykuły i opracowania. Jesteśmy producentem pigmentów i urządzeń logowanych własną marką. Nasze produkty nie podrażniają skóry, a co za tym idzie – proces gojenia u klientów jest znacznie krótszy i bardziej komfortowy. Pigmenty i urządzenia zostały przebadane i zatwierdzone przez Niemiecki Fundusz Zdrowia oraz Radę Europy. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty co czyni je produktami najwyższej jakości.

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto, makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

PODKREŚL SWOJĄ URODĘ I SKORYGUJ NIEDOSKONAŁOŚCI!
Micropigmentację wykonujemy pionierską metodą na innowacyjnym urządzeniu. Stosujemy najwyższej jakości farmaceutyczne pigmenty i sterylne igły. oferujemy:

Pigmentacja upiekszająca:
Brwi: korekta kształtu,rekonstrukcja i zagęszczenie, brwi technika klasyczna, satynową, ombre, włoskową, combo, Microblading, hybrydową
Oczy: zagęszczenie w lini rzęs, kreska dekoracyjna, cieniowany eyeliner, cieniowanie powiek , butterfly
Usta: korekta asymetri, nadanie koloru, full lips color, ombre, usta 3d, royal lips
Rozświetlenie: lip light, brow light, eye light

Pigmentacja medyczna:
Rekonstrukcja brodawki sutkowej po zabiegach mastektomii
Pigmentacja skóry głowy przy łysieniu ogólnym, androgenowym, plackowatym, alopecja
Pigmentacja blizn pooperacyjnych
Rekonstrukcja ubytków skóry
Pigmentacja zajęczej wargi
Skin needling – terapia redukująca blizny
Pigmentacja korygująca
Naprawa nieudanych makijazy permanentnych, pigmentacja zajęczej wargi, rekonstrukcja brwi.

—> Strona internetowa <—

Obsługa Klienta
tel. +48 574 680 580
manager@maderm.eu

Szkolenia
tel. +48 577 360 630
szkolenia@maderm.eu