Aktualności

Vixon Media wspiera ostrowską koszykówkę
11.10.2019

Jesteśmy w 47 miastach i posiadamy 1258 swoich billboardów! – to bogata oferta jednego z naszych partnerów, firmy Vixon Media. Jeśli szukacie Państwo miejsca, aby zareklamować swój produkt, wydarzenie czy firmę, Vixon Media jest zdecydowanie najlepszym wyborem! To firma z wieloletnim doświadczeniem i renomą na rynku. Właściciel, Pan Maciej Miłosz od wielu sezonów wspiera klub BM Slam Stal i w tym miejscu chcieliśmy za to serdecznie podziękować! Jednocześnie zachęcamy do korzystania z profesjonalnych usług Vixon Media, czołowej firmy na rynku w zakresie reklamy! 

Vixon Media to wynajem, druk, sprzedaż, serwis i montaż, a ponadto projekt i reklama mobilna. Każdy znajdzie u nich coś dla siebie!

Poznajcie naszego sponsora:

Zareklamuj się skutecznie!
Reklama zewnętrzna to jedna z najstarszych form komunikacji masowej. Obecna jest praktycznie wszędzie w przestrzeni publicznej miejskiej, jednocześnie będąc jedną z najmniej “natrętnych” form reklamy.

Kompleksowo przygotowujemy kampanie na billboardach, które pozwalają skuteczne budować zasięg i liczbę kontaktów przy niskich
kosztach dotarcia oraz czytelnie prezentować markę.

Dlaczego reklama zewnętrzna?
Outdoor – Reklama zewnętrzna to masowy zasięg.

Reklama zewnętrzna – Outdoor w przeciwieństwie do innych mediów nie wymaga ze strony odbiorcy żadnej dodatkowej aktywności. Outdooru się nie kupuje w kiosku, nie prenumeruje, nie przełącza na inny kanał; nie można go wyłączyć. Reklama w przestrzeni zewnętrznej po prostu jest, dlatego poruszając się w przestrzeni miejskiej nie sposób jej uniknąć.

Strona internetowa Vixon Media

KONTAKT
Maciej Miłosz
tel. +48 605 292 540
email: maciej.milosz@vixon.pl
vixon@vixon.pl