Aktualności

Górecznik – jedyne takie miejsce na mapie regionu
12.10.2019

Blisko miasta, blisko Natury Doliny Baryczy, Blisko Ciebie. Karczma & Hotel*** Górecznik to wyjątkowe miejsce, gdzie doskonała kuchnia spotyka się z przepięknymi okolicznościami przyrody – tak można scharakteryzować naszego partnera, z którym – bardzo miło nam poinformować – będziemy współpracować także w sezonie 2019/2020! “Górecznik” to ceniona karczma, a także cieszący się dużym uznaniem hotel, mający w swojej ofercie organizację wesel, bankietów czy konferencji. Wielkie podziękowania dla właściciela, Pana Józefa Szeląga i dyrektora Łukasza Kierzka za wsparcie i zaufanie!

O Karczmie Górecznik:

Stylem nawiązuje do architektury Doliny Baryczy, czerpiącej garściami z tradycyjnego budownictwa pruskiego. Kuchnią zaś do tradycji Górecznika, gdzie od początku królowały ryby. Karczma Górecznik znajduje się zaledwie kilka kilometrów od miejsca, gdzie swój bieg rozpoczyna rzeka Barycz. Położenie oraz przywiązanie do tradycji nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat oraz charakter. Obiekt skąpany jest wśród lasów oraz stawów należących niegdyś do księcia Radziwiłła.

Leży przy starej drodze krajowej numer 11, zaledwie 2 minuty drogi od zjazdu z Obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. W menu znajdziemy zarówno dania z ryb słodkowodnych, jak i morskich. W klimatycznym wnętrzu z kominkiem oraz ogromnym akwarium, gdzie zatopiona została wioska rodem z Doliny Baryczy serwowane są też pyszne lody rzemieślnicze, kawa oraz desery. Latem zapraszamy na wędzoną rybę na drewnianych tarasach, przez cały rok natomiast na Piwo Górecznikowe stworzone specjalnie dla nas w rzemieślniczym Browarze Jan Olbracht w Piotrkowie Trybunalskim.

Szefem kuchni Karczma&Hotel*** Górecznik jest Roman Wegnerowicz.

O Hotelu Górecznik:

Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe pokoje oraz ekskluzywny apartament z balkonami na panoramę stawu Górecznik. Recepcja, korytarze i pokoje zaprojektowano w wyjątkowym, ciepłym stylu oraz wyposażono w udogodnienia takie jak: TV oraz bezprzewodowy internet. Wszystkie nasze pokoje usytuowane na piętrze budynku z windą. Dla Gości hotelowych zapewniamy bezpłatny monitorowany parking oraz całodobową recepcję.

Opisując Hotel Górecznik*** można śmiało powiedzieć, że jest to hotel w Ostrowie Wielkopolskim. Zlokalizowany jest zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta, co sprawia że dojazd do nas nie jest kłopotliwy. W przestronnych pokojach stworzono wyjątkowy klimat: drewniane belki nawiązują do architektury Doliny Baryczy, a poprzez wysokiej klasy meble (łóżka, bagażnik z wieszakiem, wygodne biurko, stoliki z krzesłem, suszarki w łazienkach) nasze pokoje są wygodne i funkcjonalne. System elektronicznych zamków hotelowych umożliwia nowoczesne zarządzanie e-kluczem, a dla Gości jest wygodnym rozwiązaniem, gwarantującym odpowiednie bezpieczeństwo. Nastrojowe oświetlenie korytarzy hotelowych oraz pokoi wprowadza Gości w ciepły i kameralny klimat. Klasę hotelu podkreśla także wyjątkowa dbałość o szczegóły takie jak wysoka jakość tkaniny pościelowej oraz tekstylia łazienkowe.

—> Strona internetowa <—