Aktualności

Projekt Pudełko – w zdrowym ciele, zdrowy duch
12.10.2019

Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się nad dietą pudełkową, mamy dla Was świetną propozycję. Catering dietetyczny z dostawą do domu lub w inne wybrane przez Ciebie miejsce – Projekt Zdrowie, Projekt Smak, projekt Pudełko! Firma Pana Bartosza Garczarka dostarcza jedzenie najwyższej jakości na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza i okolic. Dzięki współpracy z BM Slam Stal z profesjonalnej diety korzystają także zawodnicy i zarząd naszego klubu. – Zdrowo i smacznie. Zachęcamy do sprawdzenia Projektu Pudełko, bo to naprawdę świetny wybór! – mówią zgodnie zawodnicy ostrowskiej drużyny. My jeszcze raz w tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować za współpracę, a zarazem zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą Projektu Pudełko. Zamówienia składać można także bezpośrednio na ich stronie internetowej! 

O firmie:

Na czele Projektu Pudełko stoi Ania, blogerka kulinarna z dużym stażem, ekspertka w dziedzinie zdrowego żywienia, wielokrotnie nagradzana za swój nieprzeciętny talent, laureatka wielu smakowitych konkursów. Wspiera ją świetnie przeszkolona ekipa pasjonatów, która od lat ze znawstwem łączy różne produkty w zdrowe, pożywne i smaczne dania.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że aby właściwie skomponować i zbilansować całodzienny jadłospis, potrzeba czasu, wiedzy i wysiłku…a tego w przerwie między spotkaniem biznesowym, a treningiem czy wizytą w urzędzie, nam często brakuje. Projekt Pudełko powstał z miłości do dobrego jedzenia i chęci dzielenia się nim z tymi, którzy go potrzebują.

Styl życia – a więc i to, jak się na co dzień odżywiamy – ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dieta bogata w odpowiednie ilości składników odżywczych, takich jak witaminy, błonnik, polifenole czy zdrowe tłuszcze, nie tylko chroni przed niedoborami pokarmowymi i schorzeniami, które z nich wynikają, lecz także ciężkimi chorobami, np. nowotworami. Właściwa dieta może przyspieszyć lub opóźnić metabolizm, a co za tym idzie – pomóc stracić lub przybrać na wadze, a także opóźnić procesy starzenia i korzystnie wpłynąć na nasz wygląd! Projekt Pudełko pomoże Ci spełnić potrzeby Twojego organizmu.

DOSTAWY REALIZUJEMY NA TERENIE
OSTROWA WLKP. KALISZA I OKOLIC

Przekonaj się, jak smakowita i aromatyczna może być zdrowa, zbilansowana dieta!

5 różnych dań na 5 różnych momentów w Twoim dniu.

Zamów Próbne Pudełko do domu lub pracy i raz na zawsze przestań zaprzątać sobie głowę planowaniem tego, co zjesz następnego dnia.

biuro@projektpudelko.pl

507 707 717

Nasi dietetycy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.

Porad indywidualnych udzielamy w czwartki w godzinach od 15 do 18.

Wystarczy, że napiszesz maila: dietetyk@projektpudelko.pl

lub zadzwonisz: 507 707 717

http://projektpudelko.pl