Aktualności

Trans-Med – jedyna taka firma w regionie
22.10.2019

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszego sprawdzonego partnera, bez których organizacja imprez masowych nie byłaby możliwa. To firma Tran-Med, zajmująca się od lat zabezpieczeniem medycznym imprez masowych, wydarzeń sportowych i kulturalnych. Mając ich w swoich szeregach zawsze jesteśmy spokojni o zdrowie i bezpieczeństwo podczas naszych meczów. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i jednocześnie, jako klub BM Slam Stal gorąco polecamy ich usługi!

Poznajcie naszego partnera:

W styczniu 2018 roku powstała firma TRANS-MED s.c. świadcząca usługi zabezpieczenia medycznego różnego rodzaju imprez masowych, plenerowych i sportowych.

Dodatkowo zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu transportu medycznego- zarówno dla szpitali jak i osób prywatnych. Pod naszą opieką potencjalny pacjent może czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dodatkowo w trakcie realizacji zlecenia załatwiamy wszelkie formalności związane z przyjęciem do szpitala czy poradni specjalistycznej. Na swoim wyposażeniu posiadamy 3 karetki wyposażone w profesjonalny sprzęt i leki. Obecnie odpowiadamy za bezpieczeństwo uczestników największych wydarzeń sportowych, kulturalnych, imprez masowych w powiatach; krotoszyńskim, ostrowskim, rawickim i milickim.

Zatrudniamy w swoich zespołach tylko i wyłącznie lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarzy z doświadczeniem w pracy w Systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Satysfakcja klienta jest dla nas powodem do dumy.

Oferta:

  • Zabezpieczenie medyczne imprez masowych, wydarzeń sportowych i kulturalnych – cena oraz obsada medyczna uzależniona od liczby uczestników, miejsca i formy organizowanej imprezy po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem
  • Usługa transportu medycznego na terenie kraju i zagranicy – cena ustalana indywidualnie z zamawiającym usługę uzależniona jest od liczby przejechanych kilometrów oraz charakteru transportu