Aktualności

Wentchom wspiera nasz klub
22.10.2019

Bardzo nam miło, że firmy ze wszystkich branż są zainteresowane współpracą z naszym klubem. Jesteśmy jedynym przedstawicielem Wielkopolski w Energa Basket Lidze, najwyższej męskiej koszykarskiej klasie rozgrywkowej. Chcieliśmy w tym miejscu serdecznie podziękować firmie Wenchom za okazane nam zaufanie i wsparcie! To czołowy producent wentylacji, zajmujący się też montażem i produkcją izolacji termicznych.
O firmie:

Firma Wentchom powstała w 2007 roku jako firma specjalizująca się w montażu systemów wentylacyjnych.

Od 2010 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją działalność o produkcję elementów wentylacyjnych. Produkujemy szeroki asortyment przewodów standardowych jak i nietypowych, robionych pod specjalne zamówienie, ponieważ wychodzimy z założenia, iż indywidualny klient to także indywidualne potrzeby.

Pomimo krótkiego stażu na rynku firma zatrudnia najlepszych fachowców, którzy pracują w branży od lat.

Wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwia to utrzymanie niezmiennej – wysokiej jakości naszych produktów oraz świadczonych usług, które sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom.

Stabilna kadra, doświadczeni pracownicy oraz nieustanny rozwój firmy pozwala na utrzymanie zaufania naszych stałych klientów jak i zdobywanie zaufania nowych.

—> Strona internetowa <—