Aktualności

Firma Weron dba o zdrowie naszych koszykarzy
23.10.2019

Firma Weron to niekwestionowany lider na rynku w zakresie suplementacji oraz regeneracji dla sportowców. Jesteśmy dumni, że taka marka jest także partnerem klub BM Slam Stal! To pewność i gwarancja, że nasi zawodnicy będą mieli dostęp do najlepszych i renomowanych produktów. Firma WERON, na przestrzeni 15 lat swojego istnienia, współpracowała z wieloma uznanymi w świecie sportu specjalistami, by w efekcie przyłączyć do swojego portfolio wyłącznie produkty sprawdzone, które pozwalają zwiększyć efektywność treningów oraz wynoszą rehabilitację sportową na wyższy poziom. Wielkie ukłony w stronę właściciela, Pana Bartosza Werona za zaufanie, którym obdarzył BM Slam Stal. 

Misją marki WERON jest dostarczenie najlepszych rozwiązań dla sportowców w zakresie suplementacji oraz regeneracji.

Każdy sportowiec dąży do osiągnięcia możliwie najlepszych wyników i realizacji kolejnych założonych celów. Jeżeli trenujesz lub pracujesz ze sportowcami, z pewnością często zastanawiasz się jak przesunąć granice i pokonać napotkane bariery.
Największą motywacją dla sportowca jest widoczny progres, będący efektem ciężkiej pracy, systematycznych treningów i odpowiedniej diety. Co zatem należy zrobić, aby stać się lepszym od samego siebie z dnia wczorajszego? Może wystarczy zmiana diety lub niewielka zmiana samego treningu? Może suplementacja? Jeżeli tak, to jaka? Nie ma jednej recepty. Trenujemy zatem intensywniej, więcej, aż pewnego dnia… kontuzja, naderwany mięsień lub przetrenowanie. – Tylko nie to! Przecież na horyzoncie zawody! – Niestety, takie sytuacje są nieodzownym elementem w każdej dyscypliny sportowej. Na szczęście istnieją dziś rozwiązania pozwalające zapobiec kontuzjom lub w przypadku jej zaistnienia znacznie skrócić powrót do pełnej sprawności.

Z pasji do sportu

Firma WERON, na przestrzeni 15 lat swojego istnienia, współpracowała z wieloma uznanymi w świecie sportu specjalistami, by w efekcie przyłączyć do swojego portfolio wyłącznie produkty sprawdzone, które pozwalają zwiększyć efektywność treningów oraz wynoszą rehabilitację sportową na wyższy poziom.
Cały Team WERON, to miłośnicy sportu, począwszy od założyciela firmy, Bartosza Werona, przez współpracowników, po biznesowych partnerów. Jesteśmy sportowcami, jego pasjonatami, specjalistami z zakresu żywienia i rehabilitacji sportowej. Wszyscy mamy jeden wspólny cel. Jest nim nieustanne poszukiwanie najlepszych rozwiązań.

Na początku był tejp 🙂

Tejp, a dokładnie Dream Tape, który otrzymał Bartosz Weron od ich producenta, Massimo Marrucciego, właściciela Sixtus Italia, dziś partnera w biznesie, przyjaciela – rozszedł się w polskich klubach sportowych niczym świeże bułeczki. Do dnia dzisiejszego Dream Tape to wiodący produkt w naszym portfolio, a jego sprzedaż przekroczyła już 250 tysięcy rolek. Dystrybucja Dream Tapów i pierwsze spotkania z fizjoterapeutami klubowymi, w tym szczególnie z Bartoszem Spałek oraz Łukaszem Witczakiem zainicjowały kolejne pomysły i rozwiązania dla osób pracujących ze sportowcami. Nasze drogi, na przestrzeni 15 lat, krzyżowały się wielokrotnie. Współpraca ze Spałek pogłębiła się szczególnie w czasach, gdy on działał jako główny fizjo reprezentacji polski w piłce nożnej u boku trenera Nawałki, a WERON dostarczał do reprezentacji swoje produkty. Witczak poświęcił się z kolei pracy z siatkarzami, co zaprowadziło go na pozycję szefa pionu fizjoterapeutów w polskiej siatkówce, gdzie jest do dziś. Obaj panowie mieli bardzo duży wpływ na kształtowanie się portfolio WERON, dlatego też dziś z pełnym spokojem i ufnością sięgają po rozwiązania, które są dla nich sprawdzone i niezawodne.
Tak rozpoczęła się przygoda marki WERON. Początkowo firma specjalizowała się zakresie medykamentów, szybko jednak portfolio poszerzyło się o najlepsze, dostępne na rynku preparaty do masażu, urządzenia do regeneracji oraz suplementację, których dziś WERON, jest wiodącym dystrybutorem, dla wielu polskich federacji i klubów sportowych. Należymy do grupy 76 firm z całego świata o podobnym portfolio, z których aż 90% współpracuje ze sportem zawodowym na wszystkich kontynentach.

—> Strona internetowa <—

WERON
ul. Hoffmanowej 21/2
35-016 Rzeszów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
+48 17 855 46 48
info@weron.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek – piątek 08:00 – 17:00