Znakomita IV kwarta w Gliwicach. Pokonujemy GTK
01.12.2019

W meczu X kolejki zagraliśmy w sobotnie popołudnie w Gliwicach z tamtejszym GTK. Emocji i walki w tym pojedynku nie brakowało. Do przerwy był remis 36:36. Kluczowa dla losów rywalizacji okazała się IV kwarta. W niej podopieczni trenera Łukasza Majewskiego wypadli znakomicie. Ostatnią część meczu ,,Stalowcy” wygrali 28:5, sięgając po przekonywujący i zarazem bezdyskusyjny sukces 85:64. To czwarta wygrana żółto-niebieskich w obecnym sezonie!

GTK Gliwice – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 64:85 (20:18, 16:18, 20:24, 8:25)

GTK: Joe Furstinger 23 (14 zb), Duke Mondy 14, Milivoje Mijović 9, Brandon Tabb 7, Payton Henson 7, Łukasz Diduszko 2, Mateusz Szlachetka 2, Dawid Słupiński 0, Bartosz Majewski 0.

BM Slam Stal: Daniel Szymkiewicz 14, Jay Threatt 14, Przemysław Żołnierewicz 14, Nikola Jevtović 13, Jarosław Mokros 12, Paulius Dambrauskas 11, Łukasz Wiśniewski 4, Filip Dylewicz 3, Jakub Garbacz 0.